07 Şubat 2015

Yeşil Kundura Her Bot Biraz Su Geçirir!

İstanbul Optimum AVM Yeşil Kundura'dan beğenerek aldığım 4. bottu. Senelerce her birini sorunsuz giymeme rağmen bu sefer aldığım ürün beni mahcup etti. Hem de babama hediye almıştım. Aldığım günün ertesi babam botu giydi. Rahatlığı on numara ama gel gör ki su geçiriyordu. Hemen mağazaya götürdük. Mağaza görevlisinin ilk tepkisi şöyleydi:"Her bot biraz su geçirir. "Benim aldığım babet veya spor ayakkabı değil ki su geçirmesine razı olayım bot bu.


Kışın karlı havada giyilen bildiğimiz bot. Neyse tadilat fişi doldurması konusunda razı edip fişi doldurttum mağaza görevlisine. Botu verdim. Bot üzerinde bir uygulama yapılamayacağını söyledi bana. 26. gün daha haber gelmedi. Şimdi ben ne yapayım?

Yeliz 619 Okunma

Cevaplar

  • Yeşil Kundura Temsilcisi12 Şubat 2015

    Satış sırasında ayakkabılarımız üzerinde yer alan kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtildiği gibi ürünlerimiz "%100 su geçirmez" değildir. Aşırı yağışlı havalarda ve karlı ortamlarda ürün, su geçirebilmektedir. Deri malzeme, özel işlemlerden geçirilmemiş ise ne yazık ki su almaktadır. Su geçirmezlik sadece üzerinde "GORETEX" ibaresi bulunan ürünler için geçerlidir. Özellikle belirtilmedikçe ve su geçirmezlik ibaresi yoksa tüm ayakkabı ve botlar su geçirebilir. Bilginize, Yeşil Kundura

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön