12 Temmuz 2016

Yeşil Kundura Cat Botta Sorun Çıktı!

2015 yılı kışında Optimum/Ankara Bambi ayakkabı mağazasından kışında aldığım Cat marka botta sorun çıktı. Sorun ayakkabı yolda yürürken altından sürekli ses geliyor. Bunun için mağaza gittik ayakkabının garantili olduğunu Yeşil Kundura'ya gönderelim sorunu çözerler dediler. Ancak 11.07.2016 tarihinde Bambi'den gelen mesaj ile ayakkabının değişimi olmayacağını bildirmişler. Peki sorun giderildi mi giderilmedi. Ayakkabı evlere şenlik ötmeye devam ediyor. Satılan ayakkabı kusur teşkil ederken neden müşteriler mağdur ediliyor anlam veremedim. Ucuza da satın almadım.


300 TL gibi bir ücret ödedim. Malına sahip çıkmayan genel dağıtımını yapan Cat marka ayakkabı mağazası neyin hesabını yapıyorsun? Sizlerin bize sattığınız bu pahalı ayakkabıyı değiştirmediğiniz ya da iade almadığınız takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağımı bildiririm.

Mutlu 556 Okunma

Cevaplar

  • Yeşil Kundura Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, ürünümüz ile yaşanılan sorundan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isterim ürüne taban değişikliği uygulanmıştır. Sorun hala devam ediyor ise satın almış olduğunuz mağaza aracılığı ile tekrardan incelemek üzere gönderebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön