22 Haziran 2016

Yeşil Kundura Ürünün Arkasında Durmuyorlar!

Kasım 2015 tarihinde 350 TL vererek markasına güvendiğim cat water prof model bir bot aldım. (Kendim askeri personelim işim gereği zaten bu botu giydiğim zaman sayılıdır) Şubat 2016 tarihi geldiğinde çok az giyilmesine rağmen bot kendini saldı iki beden büyüdü ayağım içinde gezmeye başladı. Nubuk olan derisinde iz yerlerinde çatlamalar meydana geldi. Şubat 2016'dan itibaren iki defa aldığım yer aracılığı ile garantiye gönderdim birincide hiçbir işlem yapılmadan astarı değiştirildi diye bir ifade ile geri gönderdiler.

Hiç bir işlem yapılmadığı için tekrar gönderdim. Kullanıcı hatası var diye (sanki dağa çıkıyorum bu botla) geri iade edildi. Bende üçüncü kez yine gönderdim, bunların kayıtları bende mevcut. Markasına güvenerek büyük bir hevesle aldığım bota artık bir daha giymeyeceğim de ama bu işin sonuna kadar gideceğim. Verdiğim parayı onlara helal etmeyeceğim.

Bahadır 916 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır18 Ağustos 2016

    Üç dört ay evde kullanılmadan kalan bot için hala kullanım hatası diyorsunuz. Bu kadar kalitesiz bir ürün üretip bu kadar ilgisiz ve alakasız olduğunuz için ürettiğiniz üç kuruşluk malın arkasın da duramadığınız için sizi kınıyorum ve buradan herkese sizi şikayet ediyorum.

  • Yeşil Kundura Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Göndermiş olduğunuz ürün inceleme ekipleri tarafından incelenmiş ve üründe imalat hatasına rastlanılmamıştır

  • Bahadır11 Temmuz 2016

    Bu şikayeti yazalı 20 gün oldu ne firmadan ne de başka bir yerden arayan olmadı. Bu kadar ilgisiz ve alakasız bir firma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön