27 Mayıs 2014

Yeşil Kundura Değişim Yapmıyor.

Senelerdir Yeşil Kundura'dan alışveriş yaparım. Ancak bu tarz bir hadiseyi ilk defa yaşadım. Bugün saat 17:40 da aldığım kundurayı, 20:40 da tam olarak içime sinmediğinden dolayı değiştirmeye, üzerine biraz daha para koyup yenisini almaya gittim.

E*** Y*** isminde kendisini mağaza müdür yardımcısı olarak tanıtan bir şahıs üzerinde kırışıklıklardan dolayı ürünü değiştiremeyeceklerini söyledi. Yahu 3 saat geçmiş güzel insan! Kutudaki o ayakkabıyı ne kadar kırıştırabilirim ki?!

Yeşil Kundura'nın müşterilerinin sorunlarına yaklaşımı bu mudur? Yıllardır bildiğimiz Yeşil Kundura kalitesine ne oldu? Para kolay kazanılmıyor. Yetkililerin bu konuya eğilip yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Oğuzhan 1.737 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 30 Mayıs 2014

    Kaç gün oldu hala ilgilenilmedi. Bundan sonra ne Yeşil Kundurayı etrafımdakilere tavsiye ederim ne de oradan alışveriş yaparım!

  • Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2014

    Bu arada problemimle ilgilendikleri ve hakkımı arama noktasında yol gösterdikleri için ALO 175 TÜKETİCİ HATTINA samimi bir teşekkürü borç bilirim.

  • Oğuzhan 28 Mayıs 2014

    2 gündür aramama rağmen Yeşil Kundura Müşteri Hizmetlerine ulaşamadım. Müşterilerine HİZMET ETMEYEN Yeşil Kundura Müşteri Hizmetlerine teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön