10 Mart 2014 #2335748

Yesil-Kart.com'dan Gelen Haksız Uyarı

29.07.2006 tarihinde bir başvuru yapmıştım ve 7 iş günü içinde iptalini istemiştim. Bu işlemi gerçekleştirmedikleri 8 sene sonra mı anlaşılmış? Konuyla ilgili 8 senedir mail ya da sms almadığımı bana gönderilen maildeki yazışma adresinin bana ait olmadığını, yani bu takibin güvenilir olmadığını düşünüyorum. Sistemde kayıtlı olmam illa ki borçlu olduğum anlamına gelmez. Lütfen kayıtlarınızı kontrol ediniz.

Alper 2.157 Okunma

Cevaplar

  • Alper10 Mart 2014

    kesinlikle bu söylediklerinizi reddediyorum ben iptal işlemini yaptım..bana gelen ve geri gönderdiğim hiç bir belge yoktur.dediğiniz gibi de bana o tarihte ne sms ne de mail ile bilgilendirme yapılmadı.ve bana gönderdiğiniz son mailde ki yazışma adresi bana ait değildir.tekrar ediyorum kayıtlarınızı kontrol edin..bu tür uyarılar geçen yıldan bu yana yapılmakta olup geriye dönük 7 sene boyunca bu uyarılar yapılmamıştır.eğer bu şekilde mail ile bana ulaştıysanız 2006 da ulaşmış olurdunuz ve bu karşılıklı konuşma o yıl içinde yapılmış olurdu.

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi10 Mart 2014

    Sayın Gönlüşen, Yapmış olduğunuz başvuru 3 aşamadır. İlk aşamada bilgiler girilmekte ve ödeme türü seçilmektedir. İkinci aşamada girilen bilgiler ve ödeme başvuru sahibine tekrar gösterilmekte, doğru ise onayı istenmektedir. Başvuru sahibini onayı ile birlikte bilgiler son aşamada sisteme kaydedilmektedir. 29.07.2006 tarihinde internet sitemiz üzerinden yaptığınız Green Card başvurunuza istinaden vize formlarınız hazırlanarak tarafınıza 31.07.2006 tarihinde PTT ile gönderilmiştir. Gönderdiğimiz evraklar 31.08.2006 tarihinde tarafımıza iade olmuş ve evraklarınızın durumu size aynı tarihte e-mail ve sms ile bildirilmiştir. O tarihten bu yanda da başvurunuz esnasından belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile, e-mail adresinize e-posta ile ve yazışma adresinize mektup ile evraklarınızın durumu ve ödemeniz konusunda düzenli aralıklarla hatırlatma gönderilmiştir. Son gönderdiğimiz uyarının tarafınızca ilk defa görülmesi, gönderdiğimiz ilk uyarı olduğu anlamına gelmiyor. Mağduriyetinize sebep olmamak için borcunuza her hangi bir faiz işletmiyoruz. Başvuru tarihiniz itibari ile kurumumuza ulaşan iptal dilekçeniz bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön