04 Mart 2014 #2327188

Yesil-Kart.com'a Başvuru Yapmışım da Haberim Yok!

2004-06-07 tarihinde yesil-kart.com a bir başvuru yapmışım. Bana 10 sene sonra bir mail attılar. yesil-kart.com üzerinden başvurusu yapmış bulunmaktasınız. Ancak yapılan incelemeler neticesinde başvuru evraklarınız tarafımızca hazırlanıp başvurunuzda belirtmiş olduğunuz posta adresinize gönderildiği halde evrakları teslim almayıp, evrakınıza ait 49 TL tutarındaki (hizmet bedeli + posta masrafı) ödemeyi de yapmadığınız tespit edilmiştir.


Ödeyiniz diye devam eden bu mail neyin nesidir? Bu kişiler kimdir? Kendilerini hatalarını düzeltmemeleri halinde yarın iş günü içerisinde AKİM, BİMER ve Hakem Heyetine dava açmaya hazırlanıyorum. Bu art niyet değil de nedir?

Yaman 1.452 Okunma

Cevaplar

  • Yaman15 Ocak 2015

    Kurumunuzla görüşmeyi dün yapmadım. Yaklaşık 6 ay önce yaptım. PTT memuru eksik bilgi yazmamış olmasaydı da, PTT ye ait evrakların, gönderilerin ve alınan bedellerin tutulduğu evraklar 5 sene den sonra kayıt dışına itilmektedir. Eğer cevap olarak borçlu olduğumu belirtmiş olsaydınız da resmi olarak herhangi bir külfet altına girmezdim. Çünkü borçlu olduğumu sadece iddia etmiş oluyordunuz. Atmış olduğunuz e-postalar ve vermiş olduğunuz cevaplar şahsım tarafından kayıt altına alınmıştır. Şahsıma vermiş olduğunuz manevi sıkıntıdan dolayıdır ki aynı hataya düşürdüğünüz müşterilerinizin hepsine özür e-postası atmak zorundasınız. Aksi takdirde haklarımı saklı tutmaktayım.

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi04 Mart 2014

    Sayın Gül, Dün kurumumuzala yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden gerekli araştırmalar yapılmıştır. Yaptığınız ödemenin PTT memurunun eksik bilgi yazması nedeniyle tarafımıza ulaşmadığı tespit edilmiştir. Kurumumuza herhangi bir borcunuz bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön