03 Eylül 2013 #1991210

Yesil-Kart.com Başvurunun Yapılmaması!

2012 yazında '' www. yeşil-kart. com ''adresinden yaptığım yeşil-kart çekilişi danışmanlık başvurusu ne yazık ki hüsranla sonuçlandı. Ekim-Kasım 2012 de yapılması gereken başvurum yapılmamış olmakta ve üstüne her aradığımda confirmation numaramı mail'ime gönderme vaatleri ile 2-3 ay beni oyaladılar. Sonunda fazla direnemediler ve başvurumun kabul edilmediği, bu yüzden confirmation numaramı veremeyeceklerini şöyledir.


Bunun üzerine bende bunun için bir kanıt göstermelerini istedim ama ne yazık ki bunu da gösteremediler. Bu firma tam anlamı ile mağduriyet yaratıyor, Sikayetvar. com okuyucularına duyurulur.

Melih 447 Okunma

Cevaplar

  • Melih25 Eylül 2013

    Ayrıca bu söylediklerime ek olarak, başvurunun red edildiği anda o sayfayı print screen yaparak bize mail atabilirsiniz ki böyle bir şeye imkan yok, arkadaşım https://www.dvlottery.state.gov/ sitesinden ücretsiz olarak başvurusunu yaptı ve sorunsuz olarak gönderdi, öyle bir durumda yanlış bilgi girilse bile bunu bilemezler, ne zaman ki çekilişi kazanırım ve bilgilerimin doğruluğunu ispatlamam gerekir ancak o şekilde başvurum iptali söz konusu olur. Saygılar...

  • Melih25 Eylül 2013

    Benim başvuru numaramı adım ve soyadım dan da bulabilirsiniz sayın yetkili...Ayrıca her nedense beraber başvuruda bulunduğumuz arkadaşımında başvurusu red edilmiş, nasıl bu kadar rastlantı olabiliyor gerçekten çok ilginç.

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Akkaya, DV2014 çekilişine gönderdiğimiz 30.000'e yakın başvuru sahibimize confirmasyon numaraları gönderilmiş, bunların için bu seneki çekilişi kazanan 400'e yakın talihlimizin işlemlerine başlanmıştır. KCC'ye gönderdiğimiz başvurular arasından her sene 15-20 civarında başvuru, çeşitli nedenlerle KCC tarafından kabul edilmemektedir. Bu durumun başlıca nedenleri; mükerrer başvuru, doğum yeri / uyruk kabul edilmemesi / fotoğraf hatalarıdır. Başvuru numaranızı [email protected] adresine bildirmeniz durumunda dosyanız incelenerek hangi sebeple başvurunuzun KCC tarafından kabul edilmediği araştırılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön