10 Mayıs 2013 #1789868

Yesil-Kart.com Almadığım Hizmet İçin Para İstiyorlar!

Tarafıma 1127482 başvuru nolu 59 T L borç çıkartılmıştır. Yıllar önce Green kart Başvurusu yapmış olabilirim fakat başvuru esnasında bu başvurunun ücretli olduğunu bildiren bir yazı yoktu. ayrıca tarafıma da posta yolu ile herhangi bir evrak gönderilmedi. Böyle bir ödemeyi kabul etmiyorum. Herhangi bir belge varsa e-mail adresime gönderin. Eğer böyle bir uygulama varsa niye başvuru esnasında ücret hemen talep ediliyor?


Bu şirket ne biçim bir şirket? Yıllar sonra millete borç çıkartıyor. Şirket etiğine uymayan bir uygulama. Hem böyle bir kayıt varsa iptal edilsin.

Murat 461 Okunma

Cevaplar

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sayın Balta, 11.10.2005 tarihinde sistemizden yapmış olduğunuz başvuru 3 aşamadır. İlk aşamada bilgiler girilmekte ve ödeme türü seçilmektedir. İkinci aşamada girilen bilgiler ve ödeme başvuru sahibine tekrar gösterilmekte, doğru ise onayı istenmektedir. Başvuru sahibini onayı ile birlikte bilgiler son aşamada sisteme kaydedilmektedir. Başvuru formunun tüm aşamalarında başvurunun ücretli olduğu ve nasıl tahsil edileceği belirtilmektdir. Başvuru formumuz 2004 senesinden beri hiç değişmemiş olup hiçbir zaman ücretsiz başvuru gibi bir seçenek yer almamıştır. Evraklarınızı PTT ile gönderiyor ve ödemeri PTT posta çeki ile alıyoruz. [email protected] e-mail adresinden bize ulaşmanız durumunda başvurunuzla ilgili belgeleri tarafınıza ulaştırabiliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön