13 Nisan 2013 #1741014

Yesil-Kart.com Almadığım Hizmet İçin Para İstiyorlar!

Savcılığa başvurdum, gereken yapılacaktır, eminim. Lakin asıl görev bu tür uyanık hareketlerle insanların parasını ve daha da önemlisi sinirlerini bozar şekilde vakitlerini alan bu insanlar bitecektir .


Ben herhangi bir şekilde Ülkemden uzaklaşacak bir başvuruda bulunmadım , bulunmayacağım, eğer adıma düzenlenmiş bir başvuru var ise iş daha da vahim, çünkü bu nitelikli dolandırıcılığa girer, Tüm savcılarımızı göreve davet ediyorum, bu tür kişilerden bizi kurtarın. Ya çok iyi cezalar verilsin ya da bunların kullandıkları açık hukuk yollarını kapatsınlar.

Yusuf 304 Okunma

Cevaplar

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sayın Sağer, 13.08.2005 tarihinde internet sitemiz üzerinden yaptığınız Green Card başvurunuza istinaden vize formlarınız hazırlanarak tarafınıza 13.08.2005 tarihinde PTT ile gönderilmiştir. Gönderdiğimiz evraklar 18.08.2005 tarihinde tarafımıza iade olmuş ve evraklarınızın durumu size aynı tarihte e-mail ve sms ile bildirilmiştir. O tarihten bu yanda da başvurunuz esnasından belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile, e-mail adresinize e-posta ile ve yazışma adresinize mektup ile evraklarınızın durumu ve ödemeniz konusunda düzenli aralıklarla hatırlatma gönderilmiştir. Biz, başvuru anında onayladığınız hizmet sözleşmesinde yer alan edimlerimizi yerine getirerek evraklarınızı hazırlayıp tarafınıza gönderdik. Fakat tabii ki unutma, gözden kaçırma, haber almama, o an adreste bulunmama gibi durumlarınızı düşünerek bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Mağduriyetinize sebep olmamak için borcunuza her hangi bir faiz işletmiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön