11 Nisan 2013 #1736721

Yesil-Kart.com Almadığım Hizmet İçin Para istiyorlar!

Bana yeşil-kart. com tarafından telefonuma mesaj olarak 10. 04. 2013 tarihinde sözde 2013 tarihinde yeşil-Kart talebinde bulunmuşum ve Hatay da ki adresime gerekli evraklar gönderilmiş. Ben gönderildiği söylenen başvuru evraklarını almadım. Bunun karşılığı olarak elime geçmeyen bir formdan ötürü 39 TL. talep edilmektedir.


Ayrıca gönderilen mesajda 39 tl borcum olduğu 2 gün içinde ödenmezse hukuk bürosuna devredileceğini belirten mesaj göndermişler. Mesajdaki telefona döndüğümde bayan kabaca ödemeniz geekiyor dedi. Ama benim elime bir şey gelmeden imza atmadan yasal değil bildiğim kadarıyla. Bu haksız ödemenin karşı yasal işlemlere gerek kalmadan iptalini arz ve rica ederim.

Ali 254 Okunma

Cevaplar

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Web sitemizdeki başvuru formu, sözleşmenin kabulu ve girilen bilgilerin onayı yapılmazsa kayıt kabul etmemektedir. Başvuru formu 3 aşamadır. İlk aşamada bilgiler girilmekte ve ödeme türü seçilmektedir. İkinci aşamada girilen bilgiler ve ödeme başvuru sahibine tekrar gösterilmekte, doğru ise onayı istenmektedir. Başvuru sahibini onayı ile birlikte bilgiler son aşamada sisteme kaydedilmektedir. Green card başvuruna ilişkin evrakları vermiş olduğunuz adrese PTT ile karşı ödemeli olarak gönderiyoruz. Adresinizde bulunamamanız gibi durumlarda PTT gönderinizin elinize ulaşmayıp tarafımıza iade olduğu anda mutlaka sms ve e-mail ile bilgilendiriyoruz. O tarihten bu yanda da başvurunuz esnasından belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile, e-mail adresinize e-posta ile ve yazışma adresinize mektup ile evraklarınızın durumu ve ödemeniz konusunda düzenli aralıklarla hatırlatma gönderilmiştir. [email protected] e-mail adresinden bize ulaşmanız durumunda başvurunuzla ilgili belgeleri tarafınıza ulaştırabiliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön