03 Mayıs 2013

Yesil-Kart.com Ücreti Ödemek İstemiyorum!

Bu hafta yeşil-kart.com adresinin hukuk bürosundan aldığım emailde 2004 yılında yeşilkart başvurusu yaptığım, 3 aşamalı başvuru evrakının düzenlenip tarafıma gönderildiği ve fakat postadan almadığım belirtilmekteydi. Onlarla yapmış olduğum sözleşme gereği 39 TL borç bakiyemin göründüğü ödemediğim takdirde 7 gün içerisinde yasal işlem başlatacakları yazılıydı.

Tabiki yasal işleme avukat ve mahkeme masrafları dahil edileceği bilgisi verilmiş. Amaç beni bilgilendirmek mağdur etmemek. bu kadar iyi niyetli bir firma neden 2004 yılına ait bir borcu 2013 yılında ister ayrıca teslim almadığım bir hizmetin parasını niye ödeyeyim bunu anlamış değilim lütfen bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Yasin 431 Okunma

Cevaplar

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sayın Atasoy, Sitemiz üzerinden 23.09.2004 tarihinde başvuru formumuzu doldurarak yapmış olunan Green card başvuruna ilişkin evrakları ve hazırladığımız vize formlarını 24.09.2004 tarihinde PTT ile tahsilatlı olarak vermiş olduğunuz adrese gönderdik. Göndermiş olduğumuz evraklar 19.10.2004 tarihinde tarafımıza iade oldu ve yine aynı tarihte evraklarınızın durumu size e-mail ve sms ile bildirilmiştir. O tarihten bu yanda da başvurunuz esnasından belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile, e-mail adresinize e-posta ile ve yazışma adresinize mektup ile evraklarınızın durumu ve ödemeniz konusunda düzenli aralıklarla hatırlatma gönderilmiştir. Mağduriyetinize sebep olmamak için borcunuza her hangi bir faiz işletmiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön