19 Mart 2013

Yesil-Kart.com Haksız Para Talep Ediyorlar!

Bana Desk iletişim adında bir yerden gelen bir mail 2008 yılı için internetten yaptığım bir başvuru için 59 tl ödeme talep eder ödenmediği takdirde hukuki ceza uygulayacakmış. Aradım bir bayan çıktı çok saygısız konuştu. Hukuki olarak başvurabilirsiniz bizim için sorun yok dedi. Ne formu doldurduysam hatırlamıyorum bile.

Bana yolladıkları dosyalar teslim alınmamış ve bu başvuruyu reddetsem de yenilesem de ödemem gerekmekteymiş. Bana herhangi bir evrak yollayamazlarmış ayrıca. Lütfen çok acil bilgi alabilir miyim. Savcılıkla falanda uğraşamam ama ödemezsem ne olur?

Ozlem 257 Okunma

Cevaplar

  • Yesil-Kart.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sayın Kurt, Web sitemizdeki başvuru formu, sözleşmenin kabulu ve girilen bilgilerin onayı yapılmazsa kayıt kabul etmemektedir. Başvuru formu 3 aşamadır. İlk aşamada bilgiler girilmekte ve ödeme türü seçilmektedir. İkinci aşamada girilen bilgiler ve ödeme başvuru sahibine tekrar gösterilmekte, doğru ise onayı istenmektedir. Başvuru sahibini onayı ile birlikte bilgiler son aşamada sisteme kaydedilmektedir. 19.02.2009 tarihinde internet sitemiz üzerinden yaptığınız Green Card başvurunuza istinaden vize formlarınız hazırlanarak tarafınıza 06.12.2008 tarihinde PTT ile gönderilmiştir. Gönderdiğimiz evraklar 07.01.2009 tarihinde tarafımıza iade olmuş ve evraklarınızın durumu size e-mail ve sms ile bildirilmiştir. O tarihten bu yanda da başvurunuz esnasından belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile, e-mail adresinize e-posta ile ve yazışma adresinize mektup ile evraklarınızın durumu ve ödemeniz konusunda düzenli aralıklarla hatırlatma gönderilmiştir. Söz konusu durumda biz, başvuru anında onayladığınız hizmet sözleşmesinde yer alan edimlerimizi yerine getirerek evraklarınızı hazırlayıp tarafınıza göndermiş bulunuyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön