27 Ağustos 2013 #1977791

Yenicarsim.com Ücret İadesi!

184907 nolu sipariş sahibiyim. Kredi Kartı ile ödeme yapmak istedim. Bir gün sonra güvenlik nedeni ile siparişin iptal edildiği bilgisi verildi. Ücret iadesi ile ilgili bekledim, sonuç çıkmadı, bankam ile görüştüm. İadenin tarafından yapılacağı söylendi.


Yenicarşım.com'a ulaştım durumu bildirdim. Kendileri banka kaynaklı işlem olduğunu ve 3 gün içerisinde ücret iadesinin banka tarafından gerçekleştirileceğini söylediler. 5 gün oldu. Tekrar bankama başvurdum. Yine firmaya yönlendirdiler.


Yenicarşım.com ısrarla konun banka kaynaklı olduğunu söylüyor. Başta güvenlik nedeni ile iptal sebebini söylemeyiz dedikleri halde şimdi sebebi ekran görüntüsü ile göndermeye çalışmışlar. Onuda becerememişler.

Özkan 387 Okunma

Cevaplar

  • Özkan30 Ağustos 2013

    Kesinlikle süreçten memnun değilim. Sürekli sorunun kendilerinde olmadığını söylediler. Bankam bu süreçte sorunun kendilerinde olmamasına rağmen ilgili firmadan daha fazla yardımcı olmaya çalışıyor. İlgili firma grubundan kesinlikle tekrar alış veriş yapmayacağım. Hatta bugün bir arkadaşımın da alış veriş yapmasına mani oldum ve başka ticaret sitelerine yönlendirdim.

  • Özkan27 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili bugün banka ve avukatım ile görüştüm. 1 - 2 gün daha bekleyip Tüketici Hakem Heyetine baş vuracağız. Orada da sorunumuzu çözemez isek ilgili firmayı oluşabilecek başka sorunlar içinde emsal teşkil etmesi için dava etme kararı verdik. Sorunum kesinlikle çözülmemiştir.

  • Yenicarsim.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin işlemi incelenmiş ve kendisine gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bize her konuda [email protected] adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Saygı ve Sevgilerimizle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön