18 Mart 2013 #1690999

Gaziosmanpaşa Hst. Yanlış Bilgi Veren Personel!

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinden bir doktorun hangi saatler arasında hastanede olduğunu öğrenmek için çağrı merkezine bağlanmaya çalıştık bazen telefon açılmadı, bazen ordan oraya aktarıldık,bazense telefon açılarak suratımıza kapatıldı.


Bağlandığımızda ise bize kadın doğum uzmanının 24 saat,16 mart ı 17sine bağlayan gecenin Dr.**'un hastanede olduğu hangi saat gelirsek tahlil sonuçlarını gösterebielceğimizi söylendi.


Bizde gece saat 01.00 de hastaneye gittiğimizde önce doktorun orada olduğunu söylediler fakat daha sonra doktorun hasta başında olduğu bekleyebileceğimizi söylememize rağmen ilgilenilmedi. Dr uykuyu seviyo rki tahlil sonuçlarına bakmak için uykusunu bölmek istemedi.

İşil 925 Okunma

Cevaplar

  • Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Temsilcisi26 Mart 2013

    Merhaba , Konu ile ilgili size telefonunuzdan ulaşamıyorum. Her türlü hasta şikayeti bizim için çok önemlidir. Birer iyileştirme faaliyeti olarak değerlendirilir. Konu ile ilgili daha detaylı görüşebilmek için rica etsem siz bana ulaşabilir misiniz? Tel: 0212 615 38 38 Dahli no.2054 Teşekkür ederim. Hasta İlişkileri Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön