02 Eylül 2013

Yeni Aldığım Michelin Lastik Yıprandı!

1,5 ay önce satın aldığım 2013 üretim yılına ait 4 adet Primarc 3 lastiğim, 1500 km. sonra 1 adedinde aşırı yıpranma oldu. 8 gün önce Karadeniz Ereğli Michelin bayisine lastiğin incelenmesi maksadıyla teslim ettim, ne arayan var ne soran. İlk defa Michelin lastik satın aldım. Pişmanlık yaşamaktayım, Michelin firmasının cevabını beklemekteyim.

Bülent 334 Okunma

Cevaplar

 • Bülent 08 Eylül 2013

  lastiğimin kullanım hatasından dolayı ön sağ lastiğin dış tarafından yıpranmanın tamamen kullanıcı hatasından olduğu cevabını vermişsiniz. 1 aylık bir lastiğin sadece 1 tanesinin yıpranmasının acabe 4 tekerlekli arabada 1 lastikmi kullandım? 2. kdz.ereğli bayisince yıpranan lastiğin yerine takılan ve stepne amaçlı çok eski lastiktek yaklaşık 20 gündür kullanmaktayım en ufak bir yıpranma mevcut değil bunu neyle açıklıyorsunuz? michelin 1 lastiğine sahip çıkmadı arkasında duramadı. ilk defa michelin lastiği aldım. birdaha asla michelin markası ürün satın almayacağım.

 • Michelin Temsilcisi06 Eylül 2013

  Tekrar merhaba Bülent Bey, Daha önce de belirttiğimiz gibi lastik inceleme sürecimiz 20 iş günü içerisinde sonlanmaktadır.Vermiş olduğunuz referans numaranızla sistemimizi kontrol ettiğimizde lastik inceleme sonucunuzun dün posta adresinize mektup olarak gönderildiğini görüyoruz. Lastik inceleme sonucunuz bir iki gün içerisinde size teslim edilmiş olacaktır. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri

 • Bülent 05 Eylül 2013

  lastik inceleme formu üzerinde sağ tarafta referans isimli bir kısım bulunmamakta. inceleme formu üzerinde kırmızı renkte 03158 numarası bulunmaktadır. kasdettiğiniz numara budur işallah, bayi kadu olarak 27305 numarası yer almakta. 23 Ağustos 2013 tarihinden bu güne herhangibir bilgilendirme yapılmadı. çok yoğun çalışıyorsunuz sanırım. işallah sonuç üzücü olmaz.

 • Michelin Temsilcisi02 Eylül 2013

  Merhaba Bülent Bey, Lastik inceleme sürecimiz 20 iş günü içerisinde sonlanmaktadır. Lastiklerinizi bıraktığınız bayimiz yetkili kişilere lastiğinizi teslim ettikten sonra lastiğiniz inceleme merkezimizde incelenmekte ve sonrasında tarafınıza inceleme sonucu gönderilmektedir. Lastiklerinizi teslim ettiğinizde doldurmuş olduğunuz ve bir nüshasının da sizde olan lastik inceleme formunun sağ tarafında yazan referans numarasını bizimle paylaşırsanız lastiğinizin durumunu takip edebiliriz. Saygılarımızla, Michelin Lastikleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön