22 Ocak 2014

Yeni Aldığım ECA Batarya Hasarlı Çıktı

Karaköy'de ECA bayisi olan Özlem Teknik Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi'nden ECA marka mix c spiralli eviye bataryası satın aldım. Evde kutuyu açtığımda bataryaya takılı olan spiralin bir bölümünün ezik ve hasarlı olduğunu tespit ettim. Ertesi gün Özlem Teknik'e ürünü götürerek ürünün hatalı olduğunu değiştirmelerini istediğimi söyledim.

Bana verdikleri cevap bizim sorumluluğumuzda değil, ECA' yı arayın servis çağırın onlar ilgilensin. Neden sıfır alıp bir dünya para verdiğim ürüne servis çağırmak zorundayım? Büyük yapı marketlerinden alsaydım faturası ile iade yada değişiklik yapabilecekken 3-5 kuruş ucuz olsun diye bayisinden almaya kalktım pişman oldum.

Ürünü iade etmek istiyorum.

Mustafa 521 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 27 Ocak 2014

  Üründeki hasarlı kısımın değiştirileceği söylendi, ürünü iade edebilirsiniz yada değiştirebilirsiniz gibi bir seçenek sunulmadı, bildiğim kadarıyla ayıplı üründe böyle bir hakkımız olmalıydı.

 • Mustafa 27 Ocak 2014

  Çağrı merkezinden arandım, servisin gelip hasarlı bölümün değiştirileceği bildirildi. Söylenilen saatte servis gelip üründeki hasarlı spirali değiştirdi. Kutusundan çıkmamış ürünü yerine takarmısınız diye rica ettik, servis elemanlarından biri tabi deyip başlayacakken sorumlu olduğunu anladığım diğer elemanın o bizim işimiz değil, takmamızı isterseniz 40 TL ücret ödemeniz gerekir demesi hiç de şık olmadı, zaten mağdur olmuşken daha iyi bir yaklaşım beklerdim.

 • ECA Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimize hizmet verilmiştir. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

 • ECA Temsilcisi22 Ocak 2014

  Şikayetiniz değerlendirilmek üzere yetkili birime iletilmiştir. ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön