18 Eylül 2013

Yemeksepeti.com'un Umursamazlığı Yüzünden Siparişim Geç Geldi!

20:10 geçe Yemeksepeti.com'dan vermiş olduğum siparişim 22:15'de geldi nedeni ise Yemeksepeti.com'da adres profilinde kayıtlı olan adresimin Burger King firmasının sistemine yanlış aktarılması.

Kuryeci çocuğun elinden bilgi fişini aldığımda sokak adresim yok, bina numaram yanlış, daire numaram yanlış, cep telefonum yazılı değil eleman bana ulaşabileceği hiçbir no yok oysaki Yemeksepeti.com'da adresim ve cep telefonum her şeyim tam ve düzgün bir şekilde yazılı ve bir çok kez de sipariş verdiğim adres tamamen savsaklayarak ve ilgisizce davrandılar.

Buz gibi kupkuru sipariş gelince direk çöpe attık üstelik ödemesini yaptık. Keşke ödeme de yapmayıp almasaydık ama kurye çocuk mağdur olacaktı.

Murat 88 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Kılınç, Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda siparişinizin Gülşah Göncü adına verildiğini görmekteyiz. Sipariş bilgileriniz incelendiğinde siparişinizin tarafımızca restorana iletilerek sorunsuz bir şekilde onaylandığını görmekteyiz. Prosedürümüz gereği restoran tarafından onaylanan siparişlerin restoranın ortalama süresi içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi beklenilmektedir. Kayıtlarımız incelendiğinde tarafımıza yapmış olduğunuz geri dönüşünüzde, adres ile ilgili sorun yaşandığını anlaşılmıştır. Öncelikle yanlış ya da eksik bilgi aktarımını önlemek adına siparişlerinizin üye restoranlarımıza konfirmasyon e-mailinizde görebileceğiniz son hali şeklinde yazılı olarak iletildiğini belirtmek isteriz. Ancak şikayetiniz doğrultusunda restoranın siparişinizi farklı bir adrese göndermiş olabileceğini anlamaktayız. Şikayetleriniz kayıtlarımıza alınarak restoran merkez yetkilileri ile paylaşılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Kılınç, Vermiş olduğunuz bilgiler üzerine sipariş geçmişiniz kontrol edilmiş ancak bahsi geçen siparişinize ulaşılamamıştır. Sipariş numaranızı belirtmeniz halinde, gerekli kontrolleri yaparak yardımcı olmak isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön