03 Kasım 2014

Yemeksepeti.com'dan Verdiğim Siparişim Geç Teslim Ediliyor.

02.11.2014 tarihinde Yemeksepeti.com'dan Dominos Pizza siparişi verdim. Sayfada 30 dakika içinde gelmezse pizzanız bedava ibaresi vardı. Fakat pizza 45 dakika gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım bugün yoğun olduğundan dolayı 30 dakikalık garanti yok denildi.

Orada 30 dakika yazıyor neden yok dediğimde o genel bir ibare denilerek geçiştirildim. Bugünde canlı destek hattında yazdığım şikayete istinaden bana telefonla dönüş yapıldı ve sayfada 30 dakikada gelmezse bedava yazıyor ama sözleşmede yoğun olduğunda geçersizdir diyor. Sözleşmeyi okuyun dediler. Yani bir sipariş vermek için sayfada yazmasına rağmen inanmamak sözleşmedeki onlarca maddeyi okuyup beni yanıltıyorlar mı diye bakmak lazımmış.

Serkan 1.653 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi05 Kasım 2014

    Sayın Küçük, Öncelikle yanlış anlaşıldığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizler ancak restoran merkezinden aldığımız bilgi doğrultusunda süre artırımına gitmekteyiz. Şubelerin tek başına garantiyi geri çekme gibi bir hakkı bulunmamaktadır. Bu yüzden suistimal edilmesi de mümkün değildir. 30 dakika garantisi spesifik olarak hava muhalefeti, gösteri yürüyüşleri ya da bir bayram etkinliği dolayısı ile kaldırılabilir, kaldırıldığı zaman ise sayfadaki 30 dakika uyarıları üzerinde değişiklik yapılmaz, yapılan değişiklik sadece restoranın süresini 45 dakikaya çıkarmak olur. Sipariş verdiğiniz esnada da sistem logları sürenin 45 dakika yapıldığını göstermekte. Bu yüzden ne yazık ki ikram gerçekleştirilememiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

  • Serkan 04 Kasım 2014

    İşte bende onu diyorum siparişi oluşturduğumda sayfanızda 30 dakikada gelmezse bedava ibaresi duruyordu bunu o anda görüştüğüm sizin müşteri temsilcinizde onayladı zaten bende insanlara onu diyorum sipariş vereceğiniz zaman maddeleri tek tek okuyunki sizde benim gibi orada yazmasına rağmen kandırılmayın 30 dakikada yemek beklerken 1 saatte gelmesin ve üstüne orada yazıyor ama geri çekme hakkımız saklıdır bizene okusaydınız denilmesin. Saygılar.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın Küçük, Şikayetiniz üzerine kayıt bilgilerimiz kontrol edilmiştir. Yapmış olduğumuz kontrollerde, siparişinizi oluşturduğunuzda ilgili restoranın servis süresinin 45 dakika olarak güncellendiğini görüntülemekteyiz. Restoranın uyarılar bölümünde bulunan "Domino's Pizza servis garantisini önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar. " maddesi gereğince 45 dakika olarak güncellenen servis sürelerinde ücret iadesi garantisi bulunmamaktadır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön