Yemeksepeti.com'dan Siparişim Belirtilen Sürede Adresime Ulaşmadı.

Ali Y. |

6.5.2014 20:34:32'da Yemeksepeti.com'dan sipariş numarası: 160407129 ile 30 dakika tahmini süre 15 dk'da İstanbul trafiği diyelim ancak saatin 21:50 olmasına rağmen siparişim hala ulaşmadı.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  20:05

  Merhaba Ali Bey,

  Bir önceki açıklamamızda siparişlerin yazılı olarak bir kaç dakika içerisinde restorana iletildiği bildirilmiştir. Siparişlerin yazılı olarak iletilmesi, siparişlerin gecikmemesi ve sorunsuz teslim edilmesi adına yapılan bir uygulamadır. Ancak siparişinizin ortalama süre içerisinde teslim edilememesi üzerine oluşan mağduriyet firmanın merkez yetkililerine iletilerek, benzer durumların yaşanmaması adına önlemler alınması ve konu hakkında şubenin uyarılmasını istediğimizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445

 • Ali Y.
  10 Mayıs
  17:02

  Burada siparişin restoranın dijital ortamlarına nasıl aktarıldığı konusunda bilgi vermişsiniz ancak benim aradığım cevap bu değildi. Siparişi de o gun geç geldiğinden dolayı iptal ettim. İlk defa yemeksepetinden sipariş vermiyorum fakat bu son siparişim oldu galiba.

  Saygılarımla

 • 07 Mayıs
  11:30

  Sayın Yaşar,

  Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlı bilgilerimiz kontrol edilerek restoranın merkez ofis yetkilileri ile görüşülmüştür. Siparişleriniz restoranlara dijital bir ortamda yazılı olarak aktarılmaktadır, yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde site üzerinde belirtilen ortalama servis süreleri zarfında siparişlerin sorunsuz, sağlıklı bir şekilde teslim olması beklenilmektedir. Özellikle Burger King gibi bir markanın da bu bağlamda daha dikkatli olması beklentimizdir. Siparişinizin belirtilen ortalama servis süresinde ulaştırılmaması ve şikayetinizin yönetimi noktasında yetersiz kalınması restoranın genel merkezine aktarılarak şubenin gerekli uyarılara tabii tutulması ve gereken aksiyonun alınması istenmiştir. Şikayetinizin kayıtlarımız altına alındığını ve restoranın takip edildiğini bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445