14 Haziran 2016

Yemeksepeti.com Yardımcı Olmuyorlar

Son siparişimi yemeden çöpe attım. Şikayet ettim ama geri dönüş yapmıyorlar. Genel bir mail atıyorlar. Hiçbir şey yapmıyorlar. Yemek siparişinde bile sinir harbi yaşatıyorlar. Para mühim değil sadece yazıklar olsun diyorum.

Selçuk 92 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk17 Haziran 2016

  Açık açık yalan söylüyorsunuz. O bahsettiğiniz restoranttan hiçbir telefon falan edilmedi. Açık açık müşteriyle dalga geçiyorsunuz. Yani diyorsunuzki, siz siparişi verin, restorant rezalet bir yemek getirsin. Siz yemeği çöpe atın, ne de olsa parasını verdiniz gerisi bizi ilgilendirmez. Yakışıyor mu?

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi15 Haziran 2016

  Sayın A., Ürün servisinden memnun olmadığınız her siparişiniz ile ilgili; ürünleri muhafaza ederek, ürün değişimi veya ücret iadesi hakkınızı kullanabilmektesiniz. Genel manada tüm restoranların iade ya da değişim gibi talepleri karşılamaları ancak bu şekilde mümkün olabilmektedir. Kayıtlarımızı incelediğimizde ürün servis memnuniyetsizliği yaşadığınızı ve ücret iadesinin yapılması yönünde talebinizin bulunduğunu, şikayetinizi birçok kez restoran ile paylaştığımızı ancak ürünlerin muhafaza edilememesinden dolayı talebinizi karşılayamadıklarını görüyoruz. Bu nedenle yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Memnuniyetsizliğinizi kayıtlarımız altına alarak raporluyor olacağız. Dilerseniz siz de önceki siparişlerim alanından almış olduğunuz hizmeti değerlendirerek, restoranın hizmet kalitesine etkide bulunabilirsiniz. Devam eden süreçte, ürün ya da servisinden memnun olmadığınız her siparişiniz için, ürünü muhafaza ederek, değişim ya da iade talep edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

 • Selçuk15 Haziran 2016

  sağ olsunlar aradılar, hala samimiyetsizler, problemi de çözmediler. Kendilerinin yerinde olsam bu şikayetime mesaj yazmaya utanırdım. Yazıklar olsun yemeksepetine.

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi14 Haziran 2016

  Sayın A., Vermiş olduğunuz bilgiler üzerine siparişinizi kontrol ettiğimizde, sorunun restoran yetkilisine iletildiğini ve ilgili departmanımız tarafından kayıtlı telefon numaralarınız üzerinden dönüş yapıldığını görüyoruz. Devam eden bir sorun var ise tarafımıza [email protected] adresi üzerinden ulaşmanız halinde memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Saygılarımızla Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön