16 Mart 2016

Yemeksepeti.com Yanlış Sipariş Takibi

Papa John's Pizza'dan verdiğim siparişten, ulaşmıştır bilgisi geldi. Bunun üzerine beklediğim 50 dk içerisinde, sürenin uzunluğundan şüphelenip Yemeksepeti.com çağrı merkezinden bu konuyu araştırmasını rica ettim. Aldığım cevap, siparişiniz yoldadır şeklinde oldu, ve aç karnıma bu kadar beklemişken (misafirlerime olan mahcubiyeti saymıyorum) biraz daha beklemenin artık sıkıntı olmayacağını düşündüm. Bekleme sürem 1 saat 10 dk'ya ulaştığında ise bu sefer direkt olarak restoranla iletişime geçtim. Aldığım cevap "burada gözüküyor siparişiniz ancak gözümüzden kaçmış, isterseniz hemen hazırlayıp gönderelim" oldu. İnsanlık halidir, sipariş herhangi bir sebepten dolayı hazırlanamamış olabilir, ancak Yemeksepeti.com'dan aldığım yanlış bildi sebebiyle aç karnıma o kadar süre beklemem ve misafirlerimin karşısında bu duruma düşmem gerçekten affedilemez. Sipariş takiplerini acilen iyileştirmeleri gerekiyor.

Anıl 476 Okunma

Cevaplar

  • Anıl'ın Teşekkür Mesajı16 Mart 2016

    Sitenin yardımıyla hem Yemeksepeti'nden hem de Papa John's dan geri bildirim aldım. Sesinizin duyulması kadar tatmin edici bir his gerçekten yok. Duyarlılıklarından dolayı Yemeksepeti'ne ve Papa John's a teşekkür ederim.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi16 Mart 2016

    Sayın Kaçar, Şikayetiniz üzerine kayıtlı bilgilerimizi görüntülediğimizde, sipariş durumunuz için bize ulaştığınızda restoranı aradığımızı ve aldığımız yanıtı tarafınızla paylaştığımızı görmekteyiz. Bu doğrultuda restoranın hatalı bir bilgi paylaşımında bulunduğunu anlıyoruz. Yaşanan sorun adına üzgünüz. Konu hakkındaki şikayetiniz gerekli incelemelerin yapılması ve sorumluların uyarılması adına restoranın merkez ofisi ile paylaşılmıştır, tarafınıza çözüm odaklı dönüş yapmaları istenmiştir. Yemeksepeti olarak biz de bu süreci takip ediyor olacağız. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön