15 Mart 2016

Yemeksepeti.com Yanlış Eksik ve Geç Gelen Sipariş!

Dün akşam saatlerinde Yemeksepeti.com sitesi üzerinden KFC restoranında 26382*** numaralı siparişi vardım. Sipariş teslimatı 1 saati geçtikten sonra geldi. Ödeme yaptıktan sonra ve motokurye gittikten sonra gelen yiyeceklerin eksik olduğunu (4 adet orta boy patates kızartması) ve kovada 12 adet but olması gerekirken tavuk kanatlar ile doldurulduğunu gördüm.


Yiyecekleri yemeden Yemeksepeti.com sitesi üzerindeki canlı yardımdan o sırada sorularıma yanıt veren 2 hatta 3 kişi ile yazıştım ancak hiçbirinden "siparişleriniz tamamlanacak, hemen getirilecek" ya da olumsuz yönde hiçbir cevap alamadım.


Sorularıma yanıt alamadığım gibi sonrasında da hiçbir yetkili ne Yemeksepeti.com'dan ne de KFC'den telefona bile arayıp herhangi bir bilgi vermedi. Bu tutumlarının çok yanlış olduğu görüşündeyim.

Cagrihan 168 Okunma

Cevaplar

  • Cagrihan19 Mart 2016

    Merhabalar, konunun üzerinden neredeyse 1 hafta geçmesine rağmen hala sizlerden ya da restorandan bir açıklama yapılmadı. Vermiş olduğum sipariş karşılığı ödemiş olduğum tutarın iadesini rica ediyorum. Teşekkürler

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Sonbahar, Eksik ya da yanlış bilgi aktarımını önlemek adına, siparişleriniz üye restoranlarımıza herhangi bir müdahale olmadan yazılı bir şekilde iletilmektedir. Siparişiniz ile ilgili kayıtlarımız incelendiğinde, tarafımıza yapmış olduğunuz geri dönüş üzerine, restoran çağrı merkezi yetkilileri ile irtibata geçilerek eksikliğin en kısa süre içerisinde tamamlanması ve yanlış gelen tavukların değişimi talebinde bulunduğumuzu görmekteyiz. Ancak geri dönüşünüz üzerine sorunun devam etmekte olduğunu anlıyoruz. Konu, restoran merkez ofis yetkilileri ile paylaşılarak gerekli incelemenin sağlanması ve çözüm odaklı tarafınıza geri dönüş yapılması istenilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön