19 Eylül 2014

Yemeksepeti.com Verilen Siparişler Gönderilmiyor!

176463865 sipariş numarası ile Domino's Alibeyköy' den sipariş verdim. Zahmet edip siparişi getirme gereğinde bile duymadılar.


Daha önce de bu rest. bu türlü problemler yaşamış ve bunu yemeksepeti.com'a bildirmiş olduğum halde hiç bir hassasiyetlerini göremedim yazık. Bu türlü rest. Bünyenizde barındırmayınız.

Selda 448 Okunma

Cevaplar

  • Selda'nın Teşekkür Mesajı22 Eylül 2014

    Geri dönüş ve ilginiz için teşekkür ederim...

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın Mat, Yaşanan aksaklık üzerine bilgileriniz incelendiğinde, vermiş olduğunuz siparişinizin restoran tarafından sorunsuz bir şekilde onaylandığını görmekteyiz. Restorana iletip onay aldığımız siparişlerin, kullanıcılarımız tarafından herhangi bir geri dönüş almadığımız sürece ortalama servis süresi içerisinde teslim edilmesini beklemekteyiz. Ne yazık ki tüm bu beklentiler ışığında siparişinizin size ulaşmadığını anlıyoruz. Konu hakkında hem şube yönetimi hem de merkez ofisleri bilgilendirilerek bugün içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılarak telafi sunulması istenmiştir. Bu anlamda bir geri dönüş olmaması halinde [email protected] adresimiz üzerinden bize bilgi verebileceğinizi de belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön