10 Ocak 2014

Yemeksepeti.com Üzerinden Verdiğim Siparişlerde Sorun Yaşıyorum!

Yemeksepeti üzerinden verdiğim tüm Burger King siparişlerimde sorun yaşıyorum. Bunun için Burger King'e ayrı bir şikayet metni yazacağım fakat, yemeksepeti'nin operatörlerinin yaklaşımı çok saçma ve tamamen yanlış bilgi üzerine kurulu. Benim mağduriyetim için bana dönüş yapılacağı söylendiği halde her seferinde ne dönen var ne soran.

Defalarca şikayet kaydı almalarına rağmen bu konuya dair hiçbir gelişme olmadı. Ben Yemeksepeti operatörleriyle olan tüm konuşmalarımı kayıt altında tutmaktayım. Yalanlanması halinde hemen ispatlaya bilirim operatör konuşmalarını. Dönüş sağlanacak deyip asla aranmıyorum ve hiçbir mağduriyetimin telafisi olmadı.

Umut 85 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Mutku, Şikayetleriniz doğrultusunda kayıtlı bilgilerimiz kontrol edilerek restoranın merkez ofis yetkilileri ile görüşülmüştür. Siparişleriniz restoranlara dijital bir ortamda yazılı olarak aktarılmaktadır, yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde site üzerinde belirtilen ortalama servis süreleri zarfında siparişlerin sorunsuz-sağlıklı bir şekilde teslim olması beklenilmektedir. Olası operasyonel, altyapısal sorunlardan dolayı yaşanabilecek bir gecikmenin söz konusu olması halinde (hava muhalefeti, yoğunluk vb.) önceden restoranın bu durumu bize veya kullanıcılarımıza bildirmesi, gecikmenin sipariş sahibi onayına sunulmasını beklemekteyiz. Siparişlerinizin durumu hakkında tarafımıza yapmış olduğunuz her dönüş esnasında durum bilgisi almak için restoran veya restoran merkezi ile iletişime geçilerek, alınan bilgiler eşliğinde tarafınıza bilgi verilmektedir. Siparişlerinizin belirtilen ortalama servis süresinde ulaştırılmaması, ürün-servis memnuniyetsizliğiniz ve şikayetinizin yönetimi noktasında yetersiz kalınması restoranın genel merkezine aktarılarak şubenin gerekli uyarılara tabii tutulması ve gereken aksiyonun alınarak tarafınıza geri dönüş yapılması istenmiştir. Yaşanan aksaklık adına siz kullanıcımızı kaybetmek istemeyiz. Bu süreci ayrıca takip ettiğimizi belirtmek ister, yapılacak olan geri dönüşün çözüm odaklı olmadığını düşünmeniz halinde bilgi vermenizi rica ederiz. Şikayetinizin kayıtlarımız altına alındığını ve restoranın takip edildiğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön