23 Temmuz 2015

Yemeksepeti.com Şubeler Arası Yönlendirme Başarısızlığı!

20:45'de Yemeksepeti.com üzerinden üst bostancı Dominos Pizza'dan sipariş verdik. Bir buçuk saat bekledik. Sonra Yemeksepeti.com canlı danışma ile yazıştık onlar da bekletti. O arada hem üst bostancı hem de Suadiye şubelerini aradık Domino's Pizza her iki şubesi de sipariş bizde görünmüyor dedi.

Yemeksepeti.com'dan arayıp şubeler arası anlaşmazlık oldu ve iptal etmek zorundayız gibi bir açıklama yapıldı. Telafi kaydı oluşturacağız dendi. Belli belirsiz bir açıklama yapıldı kimden kaynaklandığı da belli değil sorunun ama biz aç beklemiş olduk bir buçuk saat. Yemeksepeti.com koordinasyon sağlayamıyorsa bu işi yapmasın. Bundan sonra ne Yemeksepeti.com'dan ne de Domino's Pizza'dan sipariş veririz böyle saçmalık olmaz.

Deniz 375 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Sayın Koç, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edildiğinde adresinize Kazasker Domino's Pizza restoranının servis yaptığını görmekteyiz. Seçmiş olduğunuz Suadiye semti ile bu restorandan direkt yönlendirme olmaksızın sipariş verebilirsiniz. Size servis veren diğer restoranlar arasında gözüken Domino's Pizza Bostancı ve Bostancı (Üst) şubeleri ne yazık ki doğru bilgiyi aktaramadıkları için bu denli zaman kaybı yaşanmış ve sonunda siparişiniz iptal edilmiştir. Konu Domino's Pizza merkez ofisine aktarılarak lokasyonda yer alan şubelerin harita bilgisinin eksikliğine değinilerek gerekli uyarılara tabii tutulması istenmiştir. Bundan sonra tarafınıza sorunsuz ve 30 dakika içerisinde servis sunulacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön