06 Şubat 2016

Yemeksepeti.com Siparişlerin Sürekli Olarak İptal Edilmesi!

Son 3-4 aydır verdiğim siparişler ya restaurant yada yoğunluk nedeni ile iptal mesajı geliyor. Sipariş vermek istediğim restaurant 'lara telefon ile ulaşınca siparişimi getiriyorlar. Adres sistemi de hatalı çalışmaya başladı. Adresime daha önceleri sipariş getiren firmalar ya gözükmüyor ya da adrese gönderim yok diyorlar. Restorana direkt sipariş verince getiriyorlar. Yemek Sepeti eski kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinden tamamı ile uzak olan yaklaşımı nedeni ile hesabımın kapatılması talebinde bulundum ancak bununla ilgili bile dönüş yapmadılar. Markalaşma yolunda bu kadar büyük adımlar atmış firmanın satışından kısa bir süre sonra bu kadar kaliteyi düşürmesi üzücü.

Murat 141 Okunma

Cevaplar

  • Murat06 Şubat 2016

    Son 3 aydaki iptal edilen tüm siparişlerimi kontrol etmenizi öneririm. Ve belirttiğim üzere restaurant arayarak verdiğim zaman siparişler getiriliyor. Yemeksepeti üzerinden verdiğim zaman getirilmiyor. Ayrıca adres sisteminiz hatalı evet sept olarak küçükyalı mahallesine bağlı ancak bostancı sınırında oturmaktayım. Örnek verecek olursa geçen bolulu hasan ustandan verdiğim sipariş bir blok öteye 12 TL'ye getirilirken bir bok yüzünden 30 TL'lik sipariş vermem isteniyor. Ne yazık ki yine restaurant ı aradığımda hizmet veriyorlar. Sorunumu restaurant lar ile çözebiliyorsam yemeksepetinin hizmetinin hiçbir anlamı kalmıyor. Hesabımın kapatılması ile ilgilide çözüm sunmanızı bekliyorum.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi06 Şubat 2016

    Sayın Manoğlu, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Kontrol ettiğimizde, ilk siparişinizin restoranın paket servis yoğunluğu yaşaması dolayısı ile sağlıklı bir hizmet veremeyeceğini öngörerek siparişinizi iptal etmek durumunda kaldığını görmekteyiz. Üye restoranlarımızdan, bu tarz durumların önlenebilmesi adına sipariş gelmeden önce sayfanın kapalı konuma alınmasını istemekteyiz. İlgili restoran çalışma prosedürlerimiz hakkında yeniden bilgilendirilmiş ve sorunun tekrarlanmaması adına uyarılmıştır. İkinci siparişinizi kontrol ettiğimizde, restoranın gönderim bölgeleri içerisinde Maltepe (Küçükyalı Mah.) semtinin bulunmadığını ancak Bostancı semtini seçmeniz dolayısı ile sipariş verebildiğinizi görmekteyiz. Restoran adresinize gönderim olmaması dolayısı ile siparişinizi iptal etmek durumunda kalmıştır. Maltepe (Küçükyalı Mah.) semtini direkt olarak sistemden seçebilmekte olduğunuzu belirtmek isteriz. Semt seçiminizi bu yönde yapmanız halinde daha sağlıklı restoran listeleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön