21 Temmuz 2017

Yemeksepeti.com Sipariş Verirsin Ödeme Yaparsın Sonra İptal Ederler!

Gerçekten yemek sepetinin bugünkü olayı bambaşka bir şey tonton babadan yemek siparişi vermişim ödemesini yapmışım sonra iptal ediliyor. Sebebi motorları arızalanmış zerre inanmadım. Madem motorun arızalandı benim ödeme yaptıktan sonraki siparişimde motor arızası oluyor da mesaj atıyorlar insan özür diler telafi edelim der. Neymiş 3 gün sonra param iade olacakmış belki son param o benim yemek için ödeme yapmışım size. Böyle iş mi olur? Bunu en kalitesiz işletme yapsa adam telefon açar onu da geçtim.

Ben bu işi yapsam adam sipariş vermiş ödeme yapmış biz bunu taksiyle gönderelim derim gönül alırım ticarette müşteri çok olunca böyle oluyor böyle firmalarda başka bir iş değil. Önemli olan müşteri memnuniyeti olsa zaten yaparlar iki firmada müşteriyi değil. Kendi çıkarını düşünüyor. Çözüm yerine salla gitsin kafasında olan iki işletme. 5 senelik müşterisiyim bir de. Yazık.

Serkan 827 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Sayın Ercan, Amacımız siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim alarak memnuniyet duymanızdır. Bu anlamda ürün veya servisten kaynaklı herhangi bir memnuniyetsizliğinizde yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşleriniz doğrultusunda restoranları uyarıyor, gerekli takibatı sağlıyoruz. Söz konusu restoranın çalışmasını devam eden süreçte yakından takip edeceğimizi bilmenizi isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

  • Serkan21 Temmuz 2017

    Olay parada değil müşteri hızmetlerıne söyluyorum onca yazdıgıma tek kelıme cevap yazmıyor aynı cumleler. Ben harbı 5 senedr uyenızım arkasından başka firmadan sipariş verıyorum ayran yerine kola geliyor bir daha zerre online ödeme yapmayacağım demek para önceden ödenince sıkıntı oluyor. Biz hadi beklemesınler dıyoruz. İnsan ayran getıreyımmı diye sorar. Sorun firmalarda değil sorun firmaların sizi takmamasından kaynaklanıyor. İyi Günler.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Sayın Ercan, Öncelikle yaşadığınız olumsuz deneyim adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde, paket servis yoğunluğu ya da farklı operasyonel sorunlar mevcut olduğunda sayfalarında gerekli güncellemeleri sağlamaları ve gerektiği takdirde sorun geçene kadar sayfalarını sipariş alımına durdurmalarını beklemekteyiz. Aksi bir durum mevcut ise alınacak aksiyonlarda hızlı davranmalarını istemekteyiz. Sipariş bilgilerinizi kontrol ettiğimizde, siparişinizin restorandaki soruna bağlı olarak gönderilemeyeceğine dair 1 dakika içerisinde restorandan bildirim alındığını ve tarafınız ile paylaşıldığını görmekteyiz. Restoranın sayfasını güncel tutması ve gereken hassasiyeti göstermesi adına tarafımızca uyarıldığını bilmenizi isteriz. Siparişinizin iptali üzerine iadenizin tarafımızca gerçekleştiğini ve bankanızın bilgilendirildiğini görmekteyiz. İadenizin kartınıza geri yansımasının bankanızın süreciyle alakalı olduğunu, bu konuda farklı bir müdahalemiz bulunmadığını iletmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön