07 Ağustos 2015

Yemeksepeti.com Sipariş Onaylandıktan Sonra İptal Edilmesi!

Dün akşam (06.08.15) kendi adresime gönderim yapabileceğini belirttikleri restoranlardan siparişimi tamamladım (Burger King) siparişimin onaylandığına dair mailde aldım ve beklemeye koyulduk dakikalarda bizi beklettikten sonra trajikomik bir şekilde 35-40 dakika sonra bir mesaj geldi siparişimiz firmanın gönderim alanı dışındaymış bunu neden sipariş onaylandıktan sonra hatta dakikalar sonra insanlar yemek gelecek diye beklerken söylüyorsunuz neden insanları rezil ediyorsunuz acaba?

Mail atarken neye dayanarak onaylandı dediniz, aklınıza gelmedi mi adresi kontrol etmek ya da neden yollanmadığı halde adresi açık bir şekilde girdiğimizde gönderim yapan restoranların içinde Burger King çıkıyor!

Aylin 144 Okunma

Cevaplar

  • Aylin07 Ağustos 2015

    Burger King'in tekil bir retoran olduğunu sanmıyorum. Siparişim Burgerdendi

  • Aylin'in Teşekkür Mesajı07 Ağustos 2015

    Güzelce açıklamanız için teşekkürler

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Yıldırım, Zincir restoranların diğer tekil restoranlardan gönderim sistemi konusunda bazı farkları bulunmaktadır. Bu restoranlar merkezleri tarafından belirlenen sokak-cadde-siteler dışında bir başka adrese gidemezler, eğer bir başka şubenin alanına girerlerse bu ihlal sayılır ve cezai işleme tabii tutulurlar. Yemeksepeti sistemi sizin de bildiği gibi semt bazlı restoran sunmaktadır size. Bu sebeple bizler bu restoranların sayfasına uyarılar başlığı altına "Lütfen sipariş vermeden önce adresinizin restoran tarafından tanımlanmış gönderim alanları içerisinde olup-olmadığını kontrol ediniz." şeklinde bir metin ekliyoruz. Adresiniz bu liste içerisinde yer almadığı için siparişiniz maalesef iptal edilmiştir. Fakat bu bilginin aktarılmasındaki süreç çok uzun sürdüğü için restoran merkez ofis yetkililerinden bu denli zaman kaybetmenizin sorumlularına gerekli uyarıların verilmesi istenmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön