24 Şubat 2015

Yemeksepeti.com Sipariş İptali!

İlgili sipariş numarasıyla yapılan işlemde; Burger King yetkilileri sipariş iptalinin sistemlerine oluşan arıza nedeniyle gönderemeyeceklerini belirtirken. Yemeksepeti.com yetkilileri ise restorandın kapandığını bu sebeple gönderim yapamayacağı bilgisini vermektedir. Bu olabilir bir şey ama bu bilgi benim sipariş vermemden tam bir saat sonra verilmekte.


Sistemin arızalı olduğu veya restorandın kapalı olduğu bir saat gibi bir süre de mi anlaşılmaktadır? Bu mağduriyetlere rağmen telefonda sadece üzgünüz denilmesi ayrı bir komiklik, hiçbir soruya tatmin edici cevap veremeyen, telefonun karşısında sadece susan bir çalışan kadrosuna sahipsiniz.

Erol 1.195 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sayın Ergüven, Kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde siparişinizin sorunsuz bir şekilde restorana iletildiğini görüyoruz. Ancak şubenin kapalı olması nedeni ile gönderim sağlanamadığını anlıyoruz. Tarafınıza geç bilgi verilmesi ile ilgili şikayetiniz restoranın merkez ofisine iletilmiştir. Konu hakkında ilgili departmanımız tarafından kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön