10 Mayıs 2016

Yemeksepeti.com Sipariş İptal...

Yemeksepeti.com üzerinden vermiş olduğum Domino's Pizza siparişim onaylandıktan tam 58 dakika sonra bulunduğunuz bölgeye gönderim yapılamıyor diye iptal edildi. Bu arada Domino's Pizza bana max 350 m uzaklıkta. Şimdi ben burada bu şikayeti yazarken benim adresime gönderim yapamayacağını 58 dakikada algılayan Domino's Pizza'yı mı (ortalama gönderim süresini 30 dakika yazıyorlar ama algılamaları 58 dakika) yoksa benim hakkımı ve zamanımı hiç eden Yemeksepeti.com mu? Benden alınan zamanımı ve bana yapılan bu üstün zekalı muamelenin hesabını nasıl sorabilirim? Devletin herhangi bir kurumu var mı BTK gibi?

Burak 87 Okunma

Cevaplar

  • Burak16 Mayıs 2016

    Anlayış falan göstermiyorum özrünüzüde kabul etmiyorum. Anlık anlayışınız 58 dakika mı? İnsanların zekalarıyla dalga mı geçiyorsunuz? her şeyi geçtim sizi kaçıncı kez mağdur ediyoruz buyurun budaha özürümüz olarak şöyle bir hediye ikram ediyoruz bile demiyorsunuz! Firmanızın hala nasıl ayakta kaldığını şaşkınlıkla izlemekteyim. İnşallah doğru düzgün bir firma çıkarda size olan bağlılığımız biter. Bu arada bu yaşadoğım ilk vakada değil diğer vakalrın referans numaralarını hatırlıyamadığım için burada yazamadım.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sayın Eruslu, Şikayetiniz üzerine sizi bilgilendirmek isteriz. Kayıtlarımızı incelediğimizde, bulunduğunuz bölgenin, Kağıthane (Talatpaşa Mah.) olduğunu görmekteyiz. Ancak Kağıthane (Merkez) semtini seçerek, Cendere Yolu şubesinden sipariş verdiğinizi görmekteyiz. Restoran şubesinin, sisteminde anlık bir sorun yaşaması nedeniyle tarafımıza bilgi verme aşamasında zaman kaybettiğini anlıyoruz. Konu hakkında restoranı bilgilendirerek, daha hassas davranmaları yönünde uyardığımızı bilmenizi isteriz. Bununla birlikte, semtinizi Kağıthane (Talatpaşa Mah.) seçerek direkt olarak Kağıthane (Gürsel Mah.) şubesinden sipariş verebilirsiniz. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön