31 Ağustos 2013

Yemeksepeti.com Hizmet Alamadım!

30.08.2013de Yemeksepeti.com üzerindeki siparişim restoran tarafından reddedildi. Yemeksepeti.com ise restoranın bulunduğum bölgenin uzak olduğunu söylediğini ve gönderim yapamayacaklarını belirtti.

Bunun üzerinde sitede yer alan kampüse minimum 5 TL tutarında gönderilir yazısı ile duruma itiraz etmeme rağmen restoran kampüsün içinde olduğunu doğruladı ancak uzak bir yermiş gibi anlamsız bir bahane üreterek sipariş gönderilmedi.

Durumun incelenmesini talep ettim. Bugün ise hiç inceleme yapılmadığı belli olan bulunduğunuz yer uzakmış restoran öyle diyor onlar haklıdır siz haksızsınız tavrında mail gönderildi. Gerekli incelemeleri yaparak haksız olan restorana yaptırım uygulanmasını istiyorum.

Erhan 81 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Şahin, Şikayetiniz doğrultusunda gerekli kontroller sağlandığında 30.08.2013 21:34 tarihli siparişinizin restorana sorunsuz olarak iletildiği ve onaylandığı ancak restoranın adres kontrolü yaptıktan sonra tarafımıza dönüş yaparak adresinizin minimum paket tutarı altında kaldığı bilgisi aktardığı görülmektedir. Restoranlar ile yapılan anlaşmalar gereği benzer bilgilerin tarafımıza önceden sayfada güncellenmesi için bildirilmesi istenilmektedir. Fakat restoranın tarafımıza önceden bu yönde bir bilgi aktarmamasından dolayı sipariş verebildiğinizi anlıyoruz. Şikayetleriniz doğrultusunda restoranın tanımlı gönderim alanları üzerinde gerekli güncellemeler yapılarak derhal tedbir alınmıştır. Bu aşamadan sonra restorandan siparişi tarafınıza ulaştırmaları istenilmiş ancak restoran yetkililerinin altyapısal bazı sorunlar yaşadıklarını bu sebeple sağlıklı hizmet sunamayacaklarını belirtmeleri üzerine siparişiniz iptal edilmiştir. Siparişiniz ile ilgili şikayetiniz üzerine benzer sorunların yaşanmaması adına gerekli tedbirler alınarak restoran uyarılmış ve restorandan gerekli hassasiyeti göstermeleri istenilmiştir. Tarafımıza ulaşan her şikayetiniz bizim için değerli olduğundan kayıtlarımıza alınarak takip edileceğini bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön