29 Nisan 2016

Yemeksepeti.com Böyle Hizmet Olmaz!

28.04 tarihinde KFC için sipariş oluşturdum, ortalama 30 dakika yazan sipariş 1saat sonra bana ulaştı. Çalışan insanız mesaim bitmiş, ben KFC'yi bekliyorum. Ortalama 30 dakika yazıyor, en fazla 10 dakika hadi 15 dakika geç kalır 1 saat nedir ya! Canlı yardımdan yazıyorum, yoğunluk var özür diliyorlar bitiyor. Ben mesaim bitmiş bekliyorum ve sırf ortalama yarım saat yazdığı için sipariş veriyorum, adalete bak 1 saat bekliyorum. Derdimi anlatmaya çalışırken aniden görüşme sonlandırıldı yazıyor. Ne iyi akşamlar yazıyor ne yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı yazıyor, direk cevabını veriyor görüşmeyi ben daha yanıt vermeden sonlandırıyor.


Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayamadım yanıtını verip yanıtsız bırakıp görüşmeyi sonlandırmaz. Yaşanan geç kalmadan mağdur durumda bırakılmaktan, temsilcinin vermiş olduğu hizmetten şikayetçiyim. Ekran görüntüsünü iletebilirim yüzüme sonlandırıldığına dair.

Hatice 162 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi29 Nisan 2016

    Sayın Kantarlı, Konu hakkında kullanıcı ilişkileri ekibimizin tarafınıza dönüş sağlayarak bilgilendirme sağladığını görüntülüyoruz. Gecikme doğrultusundaki şikayetiniz restoranın merkez ofisi ile paylaşılmış ve tarafınıza dönüş yapılması istenmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön