07 Temmuz 2015

Yemeksepeti.com 45 Dk.Sonra Siparişiniz Gelmeyecek Diyor!

Sipariş verip bekliyoruz.
45 dakika olarak verilen sure bir iki dakika geçtikten sonra.
Yemeksepeti.com'u arayıp, siparişiniz gelmeyecek restaurant reddetmiş ne yapalım diyor? Yani tamamen Yemeksepeti'nin hatası.
Ve bir 45 dakika daha beklersem belki tekrar sipariş verebileceğimizi ekliyor.


Beki?
1) Yemeksepeti siparişleri alamıyorsa niçin biz bu siteyi kullanalım?


2) Biz kullanıcı olarak yükümlülüğümüzü yerine getirerek paramızı ödüyoruz. Yemeksepeti.com üzerine düşeni yapmazsa bizim zararımızı nasıl telafi ediyor?

Hüseyin 200 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Temmuz 2015

    Birkere doğruyu dahi söylemiyorsunuz. Yemeksepeti.com kurumsal bir şirket idi. Ne yazık ki bu kimliğini kaybediyor. 45 dakika sonra arayıp siparişimin gelmeyeceği söylendi problem bu.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Yavaşoğlu, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımızı incelediğimizde zincir bir restoranı tercih ederek sipariş verdiğinizi görmekteyiz. Zincir restoranların tekil restoranlardan gönderim sistemi konusunda bazı farkları bulunmaktadır. Bu restoranlar gönderim sistemlerini sokak-cadde-site bazında daha spesifik belirlemekte ve sayfalarındaki uyarılar başlığı altında gönderim yaptıkları adreslerin detaylarının yer aldığı bir link bulunmaktadır. Buna istinaden siparişiniz Mecidiyeköy (Ortaklar) şubesine yönlendirilmiş ve sizlere konu hakkında e-mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Akabinde siparişinizin yönlendirmelere bağlı olarak gecikeceği bilgisini vermek için operatörlerimizin size telefon yoluyla ulaştığını, sizlerin ise siparişinizin iptalini talep ettiğinizi anlıyoruz. Bu manada bundan sonra vereceğiniz siparişlerin Mecidiyeköy (Ortaklar) şubesine otomatik yönlendirilmesi için gerekli güncellemenin sağlandığını ve gecikme olmaması adına gereken hassasiyetin gösterileceğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön