Yemeksepeti.com Yemeğim Ulaşmadı.

Ali C. |

29 ekim saat 20.12' da Yemeksepeti.com' dan Burger King'e sipariş verdim . Toplamda 4 saat siparişimin gelmesini bekledim. Bu süre zarfı içerisinde sürekli Yemeksepeti'ni arayarak bilgi almaya çalıştım ve verdikleri bilgilerde mantıklı hiç bir açıklama yoktu. Yemeksepeti ve Burger King kuryeye sağlam bilgi vermediklerinden dolayı siparişim yanlış gelmiştir.

Firmaları aradığımda ürünlerimin tekrar geleceğini söyleyerek beni oyalayarak ürünlerimi hiç bir şekilde göndermediler Son aradığımda şubenin kapandığını söyleyerek beni mağdur durumda bıraktılar. Bu söylediklerimin müşteri hizmetleri arama kayıtlarında belgelerle vardır. 2 firmaya gereken işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  11:46

  Sayın Coşkun,

  Öncelikle yaşanan aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkındaki şikayetiniz restoran merkezi yetkililerine iletilmiş ve benzer durumların yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınarak tarafınıza geri dönüş yapılması istenmiştir. Bununla birlikte şikayetiniz kayıtlarımıza alınarak tarafımızca takibi sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445