Yemeksepeti.com Yarım Saat Sonra Gelen Siparişinizi İptal Ettik Mesajı!

Uğur İ. |

Yemek sepetinin " Etiler Marmaris, Avrupa Konutları (tem) " restoranından aileme hediye olarak bir yemek gönderdim. Restoran tam yarım saat sonra siparişimi, "elimizde ürün yok" diye iptal etti. Bir ürün elinizde yoksa bunu yarım saat sonra mı müşteriye bildiriyorsunuz? Yarım saat boyunca oyalanıp sonra laçka bir şekilde mesaj atan bu restorana, beni mağdur eden bu restorana ben puan vermek istiyorum, yorumda bulunmak istiyorum ki bu sonuna kadar hakkım lakin Yemeksepeti bu hakkımı sipariş iptal edildiği için elimden alıyor. Siparişim iptal oldu diye ben mağdur olmadım mı?
Yemeksepeti bu mağduriyetimi gidermezse lütfen üyeliğimi silsin çünkü artık alternatif sitelerden sipariş vereceğim.

Etiketler :

Sipariş İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur İ.
  16 Mayıs
  18:50

  Satıldığından bu yana yemeksepeti insani yönünü değiştirip artık robotlaşmaya geçti, çoğu zaman müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor, iptaller eskiden aramayla yapılırken artık sadece SMS atılıyor ve müşteriye verilen değer gitgide azalıyor. Müşterinin mağduriyetini sana çikolata verelim tarzı saçma sapan tekliflerle çözmeye çalışıyorlar. Sonuna kadar haklı olduğum konuda \"sistemsel problem\" gibi bahanelerle müşteriyi mağdur etmeye devam ediyor...

  Bu zamana kadar dominos\'un kendi sitesinden sipariş vereni gördüğümde yemek sepetini niye kullanmıyorsun diye sorup, yemek sepetini anlatıyordum artık yemek sepetini kullanan gördüğümde yemek sepetinin kullanıcılarına ne kadar değer vermediğini anlatacağım ve alternatif siteleri tavsiye edeceğim. Bir insanı kurtarsam sizden kardır.

  Aylık en az 300 lira işlem hacmi olan yemek sepeti hesabımı da kapattım ve gittim bir bol bol com üyeliği açtım.

  Umarım diğer ilgisiz, müşteri memnuniyetini zerre önemsemeyen alışveriş siteleri gibi sizin de sonunuz gelir:)

 • 16 Mayıs
  13:08

  Sayın İlmaz,

  Siparişiniz ile ilgili karşılaştığınız aksaklık adına öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişinizi 15.05 22:36 tarihinde verdiğinizi, restoranın ise servis yapılamayacağı bilgisini yarım saat gibi bir süre zarfında aktardığını anlıyoruz. Anlaşmalarımız gereği benzer bilgilerin, kullanıcılarımızın mağdur olmayacağı makul süreler zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Oysaki bu denli geç bilgi verilmesi kabul edilebilir bir durum değildir. Yaşanan sorun adına restorana gerekli uyarıların yapıldığını ve tarafınıza konu ile ilgili dönüş sağlanacağını bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com