06 Şubat 2014

Yemeksepeti.com Yanlış Yönlendirme

Yemeksepeti.com Burger King ile çalışmamalı. Sistemde Bostancı Paragon adresi görünürken Paragon'u arıyoruz, ''bizde adınıza sipariş yok'' derler, yemeksepeti'nin çağrı merkezini ararız, ''siparişiniz Kozyatağı'ndan geliyor yolda'' derler, online yazarken ''Paragon'dan geliyor'' derler, tekrar ararız ''Kozyatağı'' derler. Çağrı merkeziniz Kozyatağı dedi diye yazıyoruz, '' çağrı merkezi bize bağlı değil, yanlış yanlış bilgi veriyor orası'' derler.

Bu ne saçma bir sistemdir? Siparişi 11:18 de verdim şu an saat 12:49 halen gelmedi. Gelince de geri göndereceğim. Bugüne kadar çok sevdiğim Yemeksepeti.com'a yakıştıramadım ayıp ayıp.

Burçin 120 Okunma

Cevaplar

  • Burçin 07 Şubat 2014

    Yanlış anlaşılmak mı??? Ben yanlış anlamadım. Madem restorant çağrı merkezinden bilgi verilmedi neden online daki arkadaşlar kesin bir şekilde paragon diyor ve sizin çağrı merkezinizdeki arkadaşı suçluyor??? Çalışanlarınızı yanlış işlem yapmamaları için detaylı bir eğitime almanız gerekirken savunmaya geçiyorsunuz gerçekten çok yazık hiç yakışmadı bu size.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Özyurt, Öncelikle yanlış anlaşıldığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde siparişinizdeki yönlendirmeye istinaden restoran çağrı merkezi tarafından bize herhangi bir bilgi verilmemiş olduğunu görmekteyiz. Bununla birlikte operatör arkadaşlarımız ile yapmış olduğunuz görüşme kayıtlarının kontrol edileceğini bilmenizi isteriz. Yaşamış olduğunuz aksaklık ve vermiş olduğunuz bilgiler restoran merkezi ofisi ile paylaşılmış ve gerekli kontrollerin sağlanarak geri dönüş yapılması istenilmiştir. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Özyurt, Şikayetiniz üzerine sipariş bilgileriniz kontrol edilmiştir. Yapılan kontrollerde Burger King, Bostancı (Paragon) şubesinden sipariş vermiş olduğunuzu görmekteyiz. Gün içerisinde operatör arkadaşımız ile yapmış olduğunuz görüşmeniz üzerine restoran çağrı merkezi ile yeniden iletişime geçilmiş ve siparişinizin Burger King, Bostancı (Paragon) şubesi tarafından gönderildiği iletilmiştir. Siparişiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda direkt olarak biz size yardımcı olmak isteriz. Yaşamış olduğunuz gecikme ile ilgili şikayetiniz restoran merkezi ofisine iletilmiş ve şubenin uyarılması istenilmiştir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınmış olup gerekli takibat sağlanacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön