Yemeksepeti.com Yanıltıcı Promosyon Reklamı!

Okan B. |

Ana ekranda bulunan Domino's Pizza ortaboy Kayseri ateşi 1 alana 1 bedava yazıyordu. 4 tane istediğimden 2 adet kampanyalı üründen sipariş verdim. 1 alana 1 bedava 15, 90 TL olduğuna göre 2 adet aldığımda 31, 80 ödeyecektik, ekstra cedar istediğimden 5'er liradan 10 TL ödedim. Toplamda 41, 80 TL ödedim. Ancak gelen siparişte sadece 2 adet orta boy pizza vardı.

Sebebini sorduğumda pizzayı getiren arkadaş ekranlarına ne düşüyorsa siparişi aynen getirdiklerini söyledi. Yemeksepeti. com'u aradım. Kampanyadan faydalandığımı ve 2 adet promosyon ürünün gelmediğini belirttim. Ancak cevap olarak reklamda fiyat belirtilmediği ve bizim başka promosyondan yararlandığımızı söylediler. Öyle bile olsa toplam 39. 90 TL eder.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  09:45

  Sayın Bostancı,

  Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Öncelikle yanlış anlaşıldığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ana sayfada yer alan benner'da da belirtildiği üzere Kayseri Ateşi isimli orta boy pizzanın 2.'si hediye edilmektedir. Fakat sipariş bilgileriniz kontrol edildiğinde tarafınızın bu pizza için sunulan ve bir diğer promosyon olan Kayseri Ateşi (Orta) Fırsatı 15,90 TL kampanyasından yararlandığınız görülmektedir. Seçtiğiniz promosyon ana sayfada üzerinde belirtilen promosyondan farklıdır. Bu sebeple size 4 değil 2 pizza gönderilmiştir. 2.'si bedava promosyonundan yararlanmanız için ürünü "Orta Boy Pizzalar (2 Kişilik) (1+1)" başlığı altından seçmeniz gerekmektedir. Bilginize sunar, ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445