Selda M. Teşekkür Mesajı

Geri dönüş ve ilginiz için teşekkür ederim...

Yemeksepeti.com Verilen Siparişler Gönderilmiyor!

Selda M. |

176463865 sipariş numarası ile Domino's Alibeyköy' den sipariş verdim. Zahmet edip siparişi getirme gereğinde bile duymadılar.

Daha önce de bu rest. bu türlü problemler yaşamış ve bunu yemeksepeti.com'a bildirmiş olduğum halde hiç bir hassasiyetlerini göremedim yazık. Bu türlü rest. Bünyenizde barındırmayınız.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda M.
  22 Eylül
  08:58

  Geri dönüş ve ilginiz için teşekkür ederim...

 • 19 Eylül
  13:29

  Sayın Mat,

  Yaşanan aksaklık üzerine bilgileriniz incelendiğinde, vermiş olduğunuz siparişinizin restoran tarafından sorunsuz bir şekilde onaylandığını görmekteyiz. Restorana iletip onay aldığımız siparişlerin, kullanıcılarımız tarafından herhangi bir geri dönüş almadığımız sürece ortalama servis süresi içerisinde teslim edilmesini beklemekteyiz. Ne yazık ki tüm bu beklentiler ışığında siparişinizin size ulaşmadığını anlıyoruz. Konu hakkında hem şube yönetimi hem de merkez ofisleri bilgilendirilerek bugün içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılarak telafi sunulması istenmiştir. Bu anlamda bir geri dönüş olmaması halinde info@yemeksepeti.com adresimiz üzerinden bize bilgi verebileceğinizi de belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445