15 Mart 2013

Yemeksepeti.com Verdiğim Sipariş Yanlış Getirildi Ve Pahalıydı!

Akşamüstü işten eve geldiğimde sipariş verdim, verdiğim sipariş köşe başındaki restaurant olmasına rağmen gecikti. Gelen sipariş yanlıştı ve fazla para ödedim normalde siparişini verdiğim menü 14 TL idi ancak bana getirilen menü 9 TL idi.

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim çünkü yolladıkları etin yarısı yağ ve lezzetsizdi onlarda restaurant ile bağlantıya geçtiler ancak bana geri dönüş yapacaklarını söyleyip geri dönmediler.
Yemediğim yemeğin para iadesini veya almak istediğim hizmet kalitesini tekrar istiyorum.

Ayhan 89 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Kütahya, Şikayetiniz üzerine sipariş bilgileriniz kontrol edilmiştir. Yapılan kontrollerde gün içerisinde operatör arkadaşımız ile iletişime geçerek siparişinizdeki ödeme şekline ait pos cihazının tarafınıza ulaşmadığını ve ürünlerden memnun kalmadığınızı belirtmiş olduğunuzu görmekteyiz. Konu hakkındaki şikayetiniz gün içerisinde operatör arkadaşımız tarafından restorana iletilmiştir. Ancak belirtmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine henüz restoran tarafından size bir geri dönüş sağlanmadığını anlıyoruz. Restoran yetkilileri ile bugün yeniden görüşülerek gerekli bildirimler yapılmıştır. Yapılan görüşmemizde ne yazık ki SmartTicket ile ödeme kabul edemedikleri belirtilmiş ve bununla ilgili restoran sayfasında gerekli güncellemeler yapılmıştır. Restoran yetkilileri siparişiniz ile ilgili şikayetiniz hakkında ayrıca size geri dönüş sağlayacaklarını belirtmişlerdir. Durumun ayrıca kayıtlarımıza alınarak takibinin sağlanacağını bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön