Yemeksepeti.com Ve Domino's Pizza Ortak Sorumsuzluğu!

Ferhat K. |

27.02.2015 tarihinde Yemeksepeti.com sitesinden yaptığım pizza siparişini 1 saat bekledikten sonra 30 dakika boyunca online yardım ve çağrı merkezine hiçbir şekilde ulaşamadım. Bunun üzerine Domino's Pizza'nın şubesini arayarak durumu anlattım ve her yerde 30 dakikada kapınızda (!) diye reklam yapan firma "yoğunluktan dolayı siparişiniz gecikti isterseniz iptal edelim" gibi saygısız bir cevap verdi.

Siparişimden bu yana 2 saat geçti ve ne bir Domino's Pizza firmasından ne de Yemeksepeti.com'dan bir özür mesajı geldi. İki firmadan da bir daha alışveriş yapmayacağım. Olmaz olsun sizin işletmeciliğiniz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  12:31

  Sayın Karaca,

  Yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgünüz. Kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde siparişiniz ile ilgili şube yetkilileri size ulaşamadıklarını belirtmeleri üzerine operatör arkadaşımız tarafından arandığınızı ancak belirtilen numara üzerinden ulaşılamadığı için sms ve mail ile bilgilendirme yapıldığını görüyoruz. Vermiş olduğunuz bilgiler üzerine şikayetiniz restoranın merkez ofisine iletilerek şubenin uyarılması istenecektir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınmıştır.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com