Erdem S. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim gerekli bilgileri firma yetkilisi arayıp verdi ilginize tekrardan teşekkürler.

Yemeksepeti.com Üzerinden Verdiğim Siparişim Geç Ve Eksik Geldi!

Erdem S. |

Öncelikle Yemeksepeti.com üzerinden Burger King Ümraniye Alemdağ Cd. Şubesine siparişimi verdim siparişim 1,5 saat sonra geç geldi, daha sonra siparişimi açtığımda eksik olduğunu öğrendim ve soğuktu.

Yemeksepeti.com adresine bu konu ile bilgi verdim ve siparişi hazır tutmamızı ve retoranla bağlantıya geçtiklerini ve en kısa zamanda tarafıma iletileceğini bildirdiler. 1 saat sonra siparişimin nerde kaldığını öğrenmek için aradığımda siparişin yolda olduğunu ve 15-20 dk sonra geleceğini söylediler.

30 dk sonra Burger King sipariş hattını aradım ve şubenin kapandığını bu yüzden siparişi veremediklerini öğrendim ve halen çözüm yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem S.
  22 Ekim
  17:17

  Teşekkür ederim gerekli bilgileri firma yetkilisi arayıp verdi ilginize tekrardan teşekkürler.

 • 22 Ekim
  16:59

  Sayın Sucu,

  Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda kayıtlarımız incelendiğinde, siparişinizde yaşanılan soruna istinaden konunun restoran merkez ofis yetkililerine iletilerek gerekli incelemelerin yapılması ve tarafınıza geri dönüş sağlanması talebinde bulunduğumuzu görmekteyiz. Aldığımız geri dönüş üzerine şikayetiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapıldığını bildirmişlerdir. Konu ile ilgili devam eden sorun olması halinde bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımıza siparis@yemeksepeti.com adresimiz üzerinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  212 359 18 18