17 Kasım 2014

Yemeksepeti.com Ürünüm İndirim Uygulandığı İçin İptal Edilerek Gönderilmedi.

16.11.2014 18:48 da verdiğim Little Caesars Pizza, Yenimahalle siparişim iptal edilmiştir. Sebep olarak adresimin gönderim alanları dışında olduğu iddia edilmektedir. Adresim firmanın kayıtlı semtleri arasındadır ve tam uzaklığı 4.5km'dir. Başka bir hesabımdan, adresimin hemen yanında bulunan Etlik Gülhane Hastanesine daha önce verdiğim siparişler gönderilmiştir.

Üstelik Etlik semtleri arasında çok daha uzak mekanlar bulunmaktadır. Joker indiriminden faydalandığım için siparişim asılsız bir sebeple iptal edilmiştir. Bu konuda firmanın ya restorant listesinden çıkarılmasına veya yaşanan aksaklığı telafi etmek adına tarafıma aynı değerde hediye çeki yollanmasını talep ediyorum.

Can 572 Okunma

Cevaplar

  • Can'ın Teşekkür Mesajı18 Kasım 2014

    Sürekli kullandığımız bir platform olduğu için bu tür sorunların yaşanması üzücü fakat çözüm aranacağının bilinmesi umut verici. Yemeksepeti.com alanında en iyisi ve bu restoran kaynaklı problemlerin giderilmesi için elinden geleni yapacağına eminim. Teşekkürler.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi18 Kasım 2014

    Sayın Eryavuz, Geri dönüşünüz ve yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için Yemeksepeti Ailesi olarak teşekkür eder, konuyu ilgili ekip ve yöneticilerimiz ile paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Eryavuz, Şikayetiniz doğrultusunda durumu size açıklamak isteriz. Bu tarz zincir restoranlar (Burger King, Mc Donald's, Little Caesars Pizza vb.) gönderim bölgelerini site-sokak-cadde bazında daha spesifik belirlemekte ve adı geçen restoranların sayfalarında Uyarılar başlığı altında gittikleri adreslerin bilgileri olan bir indeks yer almaktadır. Yapmış olduğumuz kontroller sonrasında adresinizin bu liste olmamasından dolayı gelinemeyeceği bilgisinin aktarıldığını görmekteyiz. Yemeksepeti sistemi üzerinde bir çok restoran semt bazlı servis yaptığı için sistemimiz semte göre filtreleme yapmakta bu sebeple listelenen restoranlar arasında zincir restoranlar da yer almaktadır. Ancak tarafımıza ulaşan her şikayet bizim için değerli olduğundan restoran merkez ofisine, adresinize servis yapılmaması adına duymuş olduğunuz memnuniyetsizliğiniz iletilmiş ve gerekli adımların atılması istenmiştir. Şikayetinizin kayıtlarımız altına alındığını ve gelişmelerin takip edileceğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön