Yemeksepeti.com Siperişim Gelmedi!

Ugur B. |

Yemeksepeti.com'dan her zaman olduğu gibi verdiğim sipariş gelmedi ve görüşme yaptığımızda klasik olarak "siparişiniz yolda" bu cevabı tam 4 kişiden 10'ar dakika aralıklarla aldım ama hala beklemekteyim şu an 103. dakika.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur B.
  10 Ağustos
  18:32

  Burada dikkat etmeniz gereken şey 4 defa kendi firmanızı aradım ve 4 seferde yolda cevabı vererek yalan konuşuyor olmasıydı.

 • 30 Mart
  16:03

  Sayın Bahadır,

  Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. İlgili restoranın ortalama servis süresi 60 dakikadır. Bu tarz ortalama servis sürelerinin restoran yoğunluğu, hava muhalefeti gibi etkenler dolayısı ile - + 10 / 20 dakikalık opsiyonel farkları olabilmektedir. Ancak opsiyonel varsayılan sürenin de üzerinde bir gecikme söz konusu ise öncesinde kullanıcımızın onayına başvurulmalı, haber verilmelidir. Siparişinizdeki gecikmeye istinaden herhangi bir geri bildirim almadığınızı anlıyoruz. Bu konuda restoranın merkez ofis yetkilileri bilgilendirilerek sipariş verdiğiniz esnada restoranda görevde olan sorumlunun uyarılması ve benzer sorunların yaşanmaması adına ise azami özenin gösterilmesi istenmiştir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınarak takibatı sağlanacaktır. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com