11 Aralık 2013

Yemeksepeti.com Siparişlerimiz Gecikiyor Ve Yanık Geliyor!

Yemeksepeti.com'dan pizza siparişini saat 20:12'de verdim. Pizzanın geliş vakti 20:47 oldu geç kalmasından hariç olarak pizza mantarları aşırı derecede yanmış ve pizza soğuk olarak geldi.

Müşteri memnuniyeti acaba bu kadar hafife mi alınıyor? Elimde Pizza Venedik Express'in İzmir bostanlı şubesinin sipariş fişi de bulunmakta bu sipariş fişinde de saat 20:12 olduğu görülüyor ve kredi kartından çektirmek istediğimde pos makinalarının yanında olmadığını ve yarım saat
sonra getirebileceklerini söylediler işimizi bırakıp pos makinasının gelmesini bekledik.

Evimize yürüyerek bu şubenin yerinin 15 dk olmasına rağmen müşterilerinin kalitesiz şekilde hizmet ve ürün verilmesi dikkatimi çekti.

Ahmet 131 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Aralık 2013

    Bana geri dönüş sağlanmadığı ve memnun kalmadım bu tür davranışlarına devam ettikleri sürecede hem kendim hemde tanıdıklarıma karşı firmayla ilgili görüşlerimi şiddetle memnuniyetsizliğimi bildireceğim.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Yurdal, Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde site üzerinde belirtilen ortalama servis süreleri zarfında siparişlerin sorunsuz olarak teslim edilmesi beklenmektedir. Olası operasyonel sorunlardan dolayı yaşanabilecek bir gecikmenin söz konusu olması halinde (hava muhalefeti, yoğunluk vb.) önceden restoranın bu durumu bize veya kullanıcılarımıza bildirmesi, gecikmenin sipariş sahibi onayına sunulmasını beklemekteyiz. Siparişlerinizde yaşadığınız her türlü ürün-servis memnuniyetsizliğine binaen mevcut ürünlerin değişimi veya iadesi gibi taleplerinizi bizimle anında paylaşmanız halinde anında reaksiyon alarak size yardımcı olmak isteriz. Belirtmiş olduğunuz şikayetleriniz kayıtlarımız altına alınmış ve restoran bu doğrultuda uyarılmıştır. Tarafımıza ulaşan tüm şikayetleriniz bizim için değerli olduğundan dijital ortamlarda arşivlenerek takip edildiğini, yapılan analizlerin hem restoran hem de restoran merkezleri ile paylaşılarak gerekli tedbirlerin alınması noktasında bilhassa restoran kalitesini artırmak adına görüşmeler yapıldığını belirtmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön