Yemeksepeti.com Siparişler Geç Geldi.

Cüneyt B. |

Yemeksepeti.com' dan Burger King' den sipariş verdik ilk siparişi vermiştim bilmiyordum, nasıl ya da kaç dakikada siparişin geldiğini. Sipariş verdim, sipariş tam 40 dakikaya yakın zamanda geldi, bende bir şey demedim, olabilir dedim.

Ama ikinci sipariş verdiğimde siparişin 1 saate yakın zamanda gelmesi beni çileden çıkardı. Verdiğim sipariş soğuktu patatesler bayattı. Yemeksepeti.com' dan şikayet ettim ama buradan da şikayet etmek istedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  17:15

  Sayın Bakansız,

  Kullanıcı ilişkileri bölümümüz size telefon aracılığı ile geri dönüş yaptıklarını ancak ulaşamadıklarını iletmişlerdir. Bu nedenle yeniden bilgilendirme yapmak isteriz. İlgili restoranın servis süresi 40 dakika olarak görünmektedir ve opsiyonel farklar olabilmektedir. Bir önceki bildirimimizde, siparişinizin 40 dakika içerisinde teslim edildiği ibaresi yer almamaktadır. Yaşanan gecikme dolayısı ile restoran uyarılmıştır. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com

 • Cüneyt B.
  13 Ağustos
  17:04

  40 dakikada mı gelmiş siparişim yazıklar olsun size bir de yalan söylemeyin sipariş 1 saatten fazla zamandan sonra geldi bir de utanmadan 40 dakikada gelmiş diye mesaj atıyorsunuz utanın. Sizde suç yok ki biz de suç sizin gibi firmalardan sipariş verip alırsak böyle olur

 • 13 Ağustos
  10:42

  Sayın Bakansız,

  Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Kontrol ettiğimizde ilgili restoranın servis süresinin ortalama 40 dakika olduğunu görmekteyiz. Bu tarz ortalama servis sürelerinde paket serviste yaşanan anlık yoğunluklar dolayısı ile +15 / -15 dakika farklılıklar olabilmektedir ancak siparişinizden memnun kalmanız bizim için önemlidir. Benzer durumlarda değişim ya da iade talebinde bulunabileceğinizi belirtmek isteriz. Şikayetiniz ayrıca restoran merkezi ile paylaşılıyor olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com