Yemeksepeti.com Siparişimiz Gelmiyor!

Buğra T. |

Bugün Alanya Okurcalardan bir sipariş verdim ve yanlış bir restorandan sipariş verdiğimi doğru restorana yönlendirdiklerini ve siparişimin onaylandığı, fakat 6 dakika gecikmeli geleceğini bildirdiler. 10 dakika sonra tekrar arandım ve siparişimin iptal olduğunu söylediler, gerekçe ise uzak diye, fakat uzak ise en baştan niye onay veriliyor. Yetkili birisini istedim görüştürmemek için beni beklettiler şuan uygun değil vs. gibi cümlelerle en sonunda yemeksepeti gibi bir yer nasıl meşgul olur!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  20:36

  Sayın Temel,

  Bulunmuş olduğunuz lokasyon ile size en yakın olan Domino's Pizza restoranının arasında ürünlerin sağlıklı ulaştırılamayacağı derecede bir mesafe söz konusudur. Restoran merkezi ürün ve teslimat süresi memnuniyetsizliğinin önüne geçmek adına maalesef adresinize servis verilemeyeceğini belirtmişlerdir. Fakat bu noktada bir gelişme olması halinde tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır.


  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Buğra T.
  27 Haziran
  20:15

  Halen dönen birileri yok boşversenize bu işleri.

 • 22 Haziran
  11:31

  Sayın Temel,

  Kısa süre içerisinde ilgili ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Buğra T.
  21 Haziran
  13:39

  Beni arayıp siparişiniz 6 dakika gecikmeli olarak Gelicek dediniz siz sonradan 10-15 dakika geçtikten sonra gelmeyecek diye arıyorsunuz yetkiliyle Görüşmek istediğim zaman ise sürekli meşgul oluyor ısrarlarım sonucu zar zor görüşüyorum ve onun konuşması da ayrı bir problem müşteriyi çekmeye Yönelik değil de tamamen kaybetmeye Yönelik.

 • 18 Haziran
  11:45

  Sayın Temel,

  Kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde siparişinizi ilk aşamada Altınkum şubesinden verdiğinizi ancak sonrasında Alanya şubesine yönlendirildiğini görüyoruz. Alanya şubesi ile siparişinizin gönderimi konusunda görüşülmüş ancak ne yazık ki anlaşma sağlanamamıştır. Konu hakkındaki şikayetiniz restoranın merkez ofisine iletilmiş olup şubenin uyarılması ve çözüm amaçlı dönüş sağlanması talep edilmiştir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınmış olup tarafımızca takibi sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com