01 Ağustos 2015

Yemeksepeti.com Siparişimi Yarım Saat Sonra İptal Ettiler!

01.08.2015 Domino's Pizza Ümraniye Çarşı şubesinden 01:30'da pizza sipariş ettim. 01:30'da onaylanan siparişim 02:00'da iptal olduğunu mail yoluyla bildirdiler. Sebep olarak restoranın bu saate kapalı olduğunu gösterdiler fakat sitelerinde restoran 02:00'a kadar açık olduğu belirtilmiş durumda ve ben daha önce bu saate o restorandan sipariş aldığıma göre burada bir sorumsuzluk var.

Ayrıca kapalı olduğu bilgisi bana 02:00'da geldiği için diğer restoranlardan da sipariş almamı engellediler. Siteden ve Domino's Pizza'dan şikayetçiyim! Ayrıca sitedeki canlı konuşmada şikayetçi olduğumu söyledim fakat ilgilenilmedi geç ve aynı şeyleri tekrarladılar.

Cengizhan 166 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Sayın Şaşmaz, Domino's Pizza gibi zincir restoranlar gönderim sistemlerini sokak-cadde-mahalle bazında belirlemekte ve sayfalarındaki uyarılar başlığı altında gönderim yaptıkları adres detaylarının yer aldığı bir link bulunmaktadır. Kayıtlarımızı incelediğimizde, adresinize Domino's Pizza, Çengelköy şubesinin servis sağlaması ancak bu şubenin 23:30 itibari ile kapalı olması nedeni ile ne yazık ki siparişinizin yönlendirilemediğini ve iptal edildiğini görmekteyiz. Yaşanan sorun adına üzgünüz. Bununla birlikte Ümraniye (Çarşı) şubesinin tarafımıza geç geri bildirim yapması sebebi ile konu restoran merkez ofisine iletilmiş ve sorumluların uyarılması istenmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön