Yemeksepeti.com Siparişim İptal Edilmiş.

Duygu D. |

Ben 23.09.2014'te saat 11:55 de sipariş verdim ve bana saat 12:20 de sipariş paket tutarının altında kaldığından giderilemedi diye mesaj geldi.12:30 da öğle arasına çıkıyorum siparişi kaçta vermişim bana kaçta dönülüyor ve zaten sitede minimum paket tutarı 5 TL gözüküyor bende 5 TL'lik sipariş veriyorum ben mağdur oldum. Yapılan gerçekten çok ayıp neden orada o zaman 5 TL yazıyor. Bana
hemen sipariş verildiğinde dönseler iptal edildi diye başka sipariş veririm mağdur olmam. G. Hanıma bağlanıyorum beni şikayetinizi bildireceğim diyip geçiştiriyor. Bu yapılan davranış yanlış yemeksepeti.com'a bu yakışmadı. Resimler de mevcut, sipariş saati paket tutarının yazıldı ekran görüntüleri var istenmesi durumda da atabilirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  11:14

  Sayın Demir,

  Şikayetiniz üzerine kayıtlı numaranızdan aradık, ancak ulaşamadık. Bu sebeple yazılı dönüş yapmaktayız.
  Kayıtlarımız incelendiğinde ilgili adresiniz için yanlış semt seçimi yapılmış olması sebebiyle söz konusu tutarda sipariş oluşturabildiğinizi, ancak adres detayına istinaden bulunduğunuz bölgeye ilgili tutarda siparişi yollayamacaklarını bildirdiklerini, konuyla ilgili bilgilendirme sonrası kayıtlı numaranızdan ulaşılamaması sebebiyle mail ve sms yoluyla bilgilendirme yapıldığını görmekle beraber, benzer durumların yaşanmaması adına restoranın dağıtım alanları ile alakalı gerekli kontrollerin ayrıca sağlandığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,