03 Eylül 2015

Yemeksepeti.com Siparişim Haber Verilmeksizin İptal Edilmiş!

02.09.2015 - Çarşamba günü işten eve gelmiş ve yorgunluğumla karışık açlığımı bir pizzayla gidermeye karar vermiştim. 18:02'de sipariş verdim ve yarım saat sonraki pizzanın hayalini kurmaya başladım. Sağ olsun Domino's Pizza ne hikmetse kapı zilini dahi çalmadan ve bir haber vermeksizin siparişimi iptal etmiş. Yemeksepeti canlı yardımındaki ismi S**** olan emekçi arkadaş ise size ulaşmaya çalıştık ama telefonlarınıza bakmadınız, mesaj attık ve mail attık dedi.

Mesaj zaten yok, telefonlarımdan birini saat 18:48'de aramışlar ve ben canlı yardıma zaten 18:50'de bağlanmıştım. Yani aç ve saçma sapan bir durumda bıraktıkları yetmezmiş gibi isterseniz siparişinizi tekrarlayalım cevabıyla karşılaştım.

Beysim 78 Okunma

Cevaplar

  • Beysim03 Eylül 2015

    Sayın Yetkili, öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Aynı metinden pek çok yere yazmanız müşteri memnuniyeti sağlamamakta, yine de birkaç kişiyi daha belki de bu işle meşgul olsunlar diye istihdam ediyor olmanızı takdir edebilirim. Neyse öncelikle restoran diye bahsettiğiniz Dominos Pizzadır ve seyrantepe şubesi hakkında zaten kendi sayfanızdaki yorumlarda malumunuzdur! Takibatını sağlamanız benim karnımı doyurmadığı gibi artık bir faydası da olmayacaktır. Bence o kıymetli restoranlarınızın saygıdeğer servis elemanlarına kapıyı çalmalarını ve ne olur ne olmaz diye telefonla aramalarını öğütlemelisiniz. Açıkçası o akşam o pizzanın kapıya geldiğini dahi sanmıyorum.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi03 Eylül 2015

    Sayın Öztürk, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Kontrol ettiğimizde, siparişinizin restorana iletilerek onaylandığını ve akabinde her hangi bir bildirim olmadığını görmekteyiz. Tarafımıza ulaştığınızda operatör arkadaşlarımız restoranı aramış ve siparişinizin adresinize ulaştığı ancak teslim edilemediği bilgisi alınmıştır. Restoranın benzer durumlarda, bize siparişiniz adreste iken bilgi vermeleri noktasında uyarıldığını bilmenizi isteriz. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımıza alınıyor ve tarafımızca takibatı sağlanıyor olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön