Yemeksepeti.com Siparişim Gelmedi!

Enes G. |

Cumartesi akşamı saat 22.30 da verdiğim sipariş Burger King üzerinden 00.30 a kadar 3 farklı zamanda yemek sepeti tarafından geleceği söylenip gelmedi ve gece aç yatmak zorunda kaldım. Bunun üzerine ertesin gün aranıp '' eee efendim arayacaklar sizi '' dendi.

Arayan soran da yok. Ne dönüş yapıyorlar ne sağlıklı bilgi aktarıyorlar. 3 kere yemek sepeti bana yolda siparişiniz dedi. Sağ olsunlar çok güzel şikayet kaydı alıp firmayı uyarıyorlar. Tabi inanırsanız. ve sitelerinde siparişin bana ulaştığı yazıyor. Sipariş Numarası: 129920***

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  12:58

  Sayın Görgülü,

  Aracı kurum olmamızdan dolayı çözüm konusunda restoran merkezinden geri dönüş beklediğimiz için tarafınıza anında yardımcı olamadığımızı ve bu konuda yanlış anlaşıldığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu restoran merkez ofis yetkilileri ile yeniden paylaşılarak, kullanıcı ilişkileri departmanımız tarafından kayıtlı olan telefon bilgilerinizden tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  212 359 18 18

 • Enes G.
  03 Ekim
  12:35

  Koskoca yazınızda bir tane sorun çözen veya hatayı kabullenen, özür dileme durumu yok. Ne desem boş. Üyeliğimin iptali için kaç kere başvurdum onu bile yapamadınız.

 • 02 Ekim
  17:26

  Sayın Görgülü,

  Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda kayıtlarımız incelendiğinde, 28/09 tarihinde Burger King, Mimarsinan şubesinden siparişte bulunduğunuzu ve siparişinizin şube tarafından sorunsuz bir şekilde onaylandığını görmekteyiz. Prosedürümüz gereği restoran tarafından onaylanan siparişlerin, restoranın ortalama servis süresi içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi beklenilmektedir. Ancak tarafımıza yapmış olduğunuz geri dönüşler üzerine teslimatta gecikme yaşandığını anlamaktayız. Siparişleriniz hakkında bilgi almak istediğinizde, restorandan aldığımız bilgiyi tarafınızla aynen paylaştığımızı ve kendi isteğimiz doğrultusunda bilgi vermemizin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu konuda yanlış anlaşıldığımız için üzgünüz. Kayıtlarımız incelendiğinde şikayetlerinizin ve yorumunuzun restoran merkez ofis yetkilileri ile paylaşıldığını ve konunun incelenerek telafi konusunda tarafınıza geri dönüş yapılması talebinde bulunulduğunu görmekteyiz. Şikayetiniz üzerine sorunun devam etmekte olduğunu ve henüz bir geri dönüş almadığınızı anlamaktayız. Konu restoran merkez ofis yetkilileri ile yeniden paylaşılarak, tarafınıza yapılacak geri dönüşün aciliyetinin sağlanması istenilmiştir. Bilginize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  212 359 18 18